Автоматика для насоса Italtecnica (Італія)


Автоматика Brio-2000-m Italtecnica (Італія)
Top

Автоматика Brio-2000-m Italtecnica (Італія)...

Автоматика Brio-2000-m від компанії Italtecnica - пристрій, призначений для організації автоматичног..

1 048 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Спеціалізація компанії Italtecnica - виробництво автоматики і комплектуючих для насосного обладнання побутового та промислового призначення. Ось уже понад 25 років автоматика Italtecnica по праву займає лідируючі позиції на світовому ринку.

Насосна автоматика і комплектуючі

В асортиментній лінійці компанії значаться такі види насосного обладнання:

  • поплавкові вимикачі і датчики рівня води;
  • реле тиску води різних типів і модифікацій;
  • частотні перетворювачі для регулювання роботи систем водопостачання;
  • електронні реле тиску води для побутового та промислового автополива;
  • комплектуючі, витратні матеріали, аксесуари.

Універсальність і різноманітність модифікацій, якими характеризується автоматика для насоса, що випускається під цією торговою маркою, здатна забезпечити безперебійну роботу автономного контуру водопостачання. Незамінний компонент для створення систем життєзабезпечення в заміському будівництві, при створенні мереж водопостачання загального призначення, при будівництві гідроспоруд.

Особливості продукції компанії

Використовуючи якісні матеріали та інноваційні технології, продукція компанії оснащена широким набором функцій. Так, наприклад, реле тиску PM5 і PM12 Italtecnica використовуються в контурах побутового водопостачання, в системах пожежогасіння.

Всі моделі мають набір гнучких налаштувань, сучасні електронні засоби індикації та контролю (вбудовані манометри, сигнальні індикатори). Вони міцні, надійні, довговічні і невибагливі в догляді. Якість вузлів, механізмів і електроніки забезпечують безперебійну роботу протягом десятків років.

Де найвигідніше купити насосне обладнання?

Наш інтернет-магазин Aqua Price пропонує купити реле тиску Italtecnica і автоматику за вигідною ціною. Продукція проходить строгий контроль якості та має заводську гарантію. Покупцям забезпечено уважне ставлення, різноманітність форм оплати, гнучка система знижок і оперативність доставки.