Автоматика для насосів Pedrollo


Автоматика Easy small 2 Pedrollo
Top

Автоматика Easy small 2 Pedrollo

Опис Pedrollo EASY SMALL 2 Магазин обладнання для поливу Aqua Price пропонує автоматику (електрон..

1 263 грн.

Насос Pedrollo Plurijet m 4/100 (Італія)
Top

Насос Pedrollo Plurijet m 4/100 (Італія)

Pedrollo Plurijet m 4/100 - поверхневий самовсмоктуючий насос серії Jet, призначений для відкачува..

5 895 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Автоматика Pedrollo


Автоматика PedrolloВиробник Pedrollo випускає блоки, модулі і окремі компоненти, що дозволяють спроектувати і здійснити монтаж складних поливальних систем.

Автоматика для занурювального (глибинного) насоса Pedrollo


Автоматика для насоса дозволяє управляти поливом в автономному режимі і дистанційно з пульта контролю, тому в асортименті магазину Aqua Price є:

Пульт управління – комплекс, який здійснює запуск і зупинку обладнання водоподачання. Блок оснащений реле включення, пристроєм перемикання режимів роботи та індикатором, що показує поточний стан.

Автоматика для глибинника Pedrollo забезпечує гнучкий контроль за режимами роботи і призначена для захисту двигуна і системи в цілому від аварійних ситуацій (коротке замикання, витік, перегрів, клин). У продажу є пульти, які керують модифікаціями насосів (NK, UP, 4BLOCK *, 4SR *, 6SR *, 4PD, 4FK):

QEM 050 – комплект автоматики, призначений для роботи скважних насосів потужністю до 370 Вт. Є вбудований тепловий захист і можливість підключення поплавкового механізму.

QEM 075 – управляє скважним гідронасосом з навантаженням до 550 Вт. Для оберігання двигуна оснащений тепловим розмикачем і кнопкою перезапуску. Для побудови автоматичної системи передбачена можливість підключення поплавкового вимикача і гідрореле тиску.

QEM 100 – повністю готовий до монтажу пульт погружної помпи до 750 Вт. У конструкції передбачено теплореле, що сигналізує про збої, лампа і перемикач для включення і відключення. Корпус має підвищену захищеність від вологи, відповідний IP X5.

QEM 150 – пульт призначений для координації електронасоса з споживаним навантаженням до 1,1 кВт. Є вбудований гідрозахист від току і лампа, що сигналізує про аварію. Для побудови автоматичного комплексу поливу передбачена можливість підключення поплавкового вимикача.

QEM 300 – автоматика для управління насосним обладнанням потужністю 2,2 кВт. Є вбудований модуль відключення при перегріванні і кнопка перезапуску у випадку спрацювання аварійного режиму. Для індикації роботи і аварії передбачені сигнальні лампи. При необхідності створення автоматичних систем поливу підключається реле тиску.

Електронні реле:


Складний електронний модуль, в якому вмонтовано контролер і група датчиків, що визначають необхідність і інтенсивність включення в залежності від зовнішніх факторів. Реле включення та автоматичного вимкнення працює по заданому в програмі тиску або після закриття кранів.

EasyPress 1

Компанія випускає кілька модифікацій електронних реле, які контролюють різні за силою двигуна помпи, але одним з найпоширеніших є EasyPress I. Здійснює роботу однофазного електронасоса потужністю до 750 Вт. Плата захищена від попадання вологи шляхом герметизації компаундним складом.

Автоматика Педролло забезпечує комплексний захист обладнання. Електросистема запобігає частому включенню в режимі збою. Це оберігає двигун від перевантажень і виходу з ладу.

EasyPress 2

Електронне реле Pedrollo EasyPress 2 – блок для монтажу автоматичної системи насосного обладнання ділянок, який працює від 1,5 бар (включення) до 2,2 бар (виключення).

Блок управління оснащений захистом, що забезпечує оперативне відключення електропомпи в разі відсутності води (сухого ходу) і запобігає частій комутації, якщо в трубі водозабору присутній підсос повітря. Електронний автомат контролю насосом до 1,5 кВт.

EasySmall 1

Прилад EasySmall 1 призначений для координації приладів потужністю 1 кВт. Включає пристрій при споживанні води більше 2-х л / хв. При наявності витоків і підсосу повітря двигун не стартує, виключаючи аварійну роботу.

Передбачено підключення гідроакумулятора. Блок оснащений алгоритмом запобігання включення на суху, що виключає ймовірність виходу з ладу насосного обладнання.

EasySmall 2

Автоматика Pedrollo EasySmall 2 - прилад запуску однофазного електронасоса. Система оснащена цілим комплексом програм від частих включень, відсутності води у вхідному контурі. Блок дозволяє управляти двигуном потужністю 1,1 кВт, який створює робочий напір до 10 бар.

EasyPro

Автомат EasyPro призначений для запуску всмоктуючої помпи при тиску від 1,5 до 5 бар або відкритті і закритті крана. Блок управляє однофазними електричними насосами потужністю до 1,5 кВт. На пристрої є РК-дисплей, інтегрований гідроакумулятор і можливість вибору пускового тиску.

До переваг електронної автоматики Pedrollo відноситься:

  • Висока надійність в екстремальних умовах.
  • Гнучкість управління режимами включення насоса.
  • Збільшений термін служби завдяки вдосконаленій системі захистів від витоків і попадання вологи на електроплату.
  • Система працює при вхідному напорі від 1,5 бару.
  • Всі запропоновані пристрої оснащуються додатково манометрами для контролю тиску води.

Механічне реле тиску


Крім електронних реле для насосного обладнання Pedrollo, в нашому магазині представлені механічні реле тиску FSG 2, PSG-1, FYG 22, FYG 32:

FSG 2 – пристрій використовується в гідрокомплексах автоматичного водопостачання, оснащених гідроакумуляторами і керованих в автоматичному режимі. Блок контролю насосами 750 Вт і забезпечує максимальний напір в 1 МПа.

PSG-1 – монтується в мережах автоматичного водопостачання і призначене для управління гідропомпами потужністю 750 Вт. Межа регулювання напору від 1,4 до 2,8 бар.

FYG 22 – призначене для роботи в автоматичних системах постачання водою від скважних помп. Межа регулювання 5,4 – 7,0 бар.

FYG 32 – автоматичний регулятор тиску, який може забезпечувати на виході від 8 до 10,5 бар.

Купуючи автоматику для управління насосом Pedrollo, ви робите правильний вибір. "Педролло" - 40-річний досвід у сфері водопостачання, приправлений італійською якістю.