Насос Pedrollo Plurijet m 4/100

 • Pedrollo
 • Виробник:  Pedrollo
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  Plurijet 4/100

5 607 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Pedrollo Plurijet m 4/100 - поверхневий самовсмоктуючий насос серії Jet, призначений для відкачування чистої води без механічних домішок зі свердловин та інших джерел з глибини підйому до 9 метрів. Може використовуватися для роботи з рідинами хімічно нейтральними до матеріалів, з яких зроблений насос. Встановлюється в горизонтальному положенні, допустима температура рідини від -10 до + 40 ° C.

Особливості конструкції

Насос Pedrollo Plurijet комплектується подвійним робочим колесом з трубкою Вентурі. Це дозволяє успішно перекачувати воду навіть при наявності в ній повітря. Корпус, фланець і частково вал електродвигуна виконані з нержавіючої сталі, робочі колеса і дифузори - з термопласту з підвищеним опором до хімічних впливів, а кришка - з чавуну. Механічні ущільнення виготовлені з кераміки (нерухомі кільця) і графіту (кільця, що обертаються).

Основні конструктивні елементи насосного обладнання - робочі колеса, що забезпечують формування відцентрової сили. Вони фіксуються на валу обертання, з'єднаному з електродвигуном. Багатоступінчастий принцип роботи дозволяє формувати потік рідини з підвищеними параметрами напору за рахунок суми показників, які видаються кожною сходинкою. Відносно невелика вага насоса Pedrollo Plurijet m 4/100 досягається за рахунок відсутності додаткових передавальних компонентів між валом і електромотором.

Переваги насоса

 1. незначне споживання електрики;
 2. низький рівень шумового навантаження;
 3. висока продуктивність;
 4. незначні ризики виникнення стрибків тиску потоку;
 5. збільшений режим роботи електромотора;
 6. продуктивна і довговічна гідравліка.

Сфера застосування

Самовсмоктуюча помпа застосовується з метою поливу, закачування води для господарсько-побутових потреб і вирішення інших завдань у побуті та комунальному господарстві. Може поєднуватися з гідроакумуляторами з метою збільшення тиску і більш продуктивного нагнітання води. Рекомендується до використання на водозборах, зрошувальних системах і інших об'єктах. Також може встановлюватися на насосних станціях, які забезпечують функціонування систем автономного водопостачання. Поставляється з чотирма кронштейнами для фіксації, качає воду тільки в закритих приміщеннях або в місцях, що мають захист від опадів.

Технічні характеристики

 • пропускна здатність - 7,8 м3 / год (130 л / хв);
 • тип насосного обладнання - самовсмоктуючий;
 • напруга мережі - 220-230В;
 • тип напруги - однофазнае;
 • споживана потужність - 750Вт;
 • максимальний тиск всередині корпусу - 10 бар;
 • вага - 12,3 кг;
 • максимальний напір - 50 метрів.

Ми пропонуємо купити насос Pedrollo Plurijet, який забезпечить потреби у воді при наявності чистого джерела. На сайті представлено докладний опис і технічні параметри виробу. При необхідності допомогу у виборі потрібного найменування надають консультанти. Доставка товару здійснюється по всій території країни.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити