+38 (093) 777-333-7
+38 (096) 077-333-7
magazin@aquaprice.com.ua
г. Киев Петропавловская Борщаговка
ул. Большая Окружная 4 Н

Про нас

Інтернет-магазин Aqua Price - все для автополиву і ландшафту


Компанія Aqua PriceРозвиток і впровадження в Україні автоматичного поливу пов'язано з підвищенням якості життя населення країни або вибору правильного шляху розвитку. Автополив ландшафту, незалежно від виробника, дозволить підвищити ефективність сільського господарства і роботи по догляду за присадибною ділянкою.

Більше не доведеться витрачати непомірну кількість часу на самостійний полив ділянки, адже ми в 21 столітті. Єдиний вихід - повністю автоматизувати процес зрошення, позбавивши себе від непродуктивного праці. Компанія Aqua Price займає проміжну роль в ланцюжку між виробниками і їх споживачами.

Наш інтернет-магазин на ринку України з 2014 р. як постачальник імпортних систем і комплектуючого для побудови автоматичних поливальних комплексів, у нас зібрані кращі пропозиції від виробників іригаційних комплексів і обладнання. Увага приділяється перевіреним італійським брендам і фірмам з США, вітчизняної продукції від виробника VS Plast.

Основна місія – донести до очей і вух нашого населення, що вже давно в світі використовують автоматичний полив, що зовсім необов'язково самостійно носити ємності з водою і нагинатися над кожною рослиною. Робота виконується мікроконтролером, вибирається режим зрошення, інтенсивність і кількість циклів зволоження.

Автоматична система поливу підвищує якість роботи, одночасно забезпечуючи власників вільним часом. Адже зрошення можна виконувати не тільки вдень, але і в нічний час.

Наш асортимент


Обладнання на складі Aqua PriceНаш інтернет-магазин автополива і обладнання для монтажу зрошувальних мереж пропонує широкий асортимент товару. Збираються системи, як з ручним керуванням циклами поливу, так і повністю автоматичні комплекси з живленням від автономної насосної станції. Наша діяльність спрямована на забезпечення потреб населення, тому в каталозі знаходяться необхідні товари:

  • свердловинні насоси;
  • регульовані насоси;
  • електромагнітні клапани і фільтри;
  • вентилі і задвижки;
  • короба для установки обладнання;
  • контролери управління циклами поливу;
  • регулятори тиску;
  • автоматичні регулятори.

Мета – забезпечити потребу власників присадибних ділянок і ферм в зрошенні і надати допомогу в проектуванні, створенні комплексу, тому вам не доведеться звертатися до сторонніх постачальників. У нас набувають все, починаючи від насосів, закінчуючи фітингами і трубами для прокладки контурів поливу. Ми пропонуємо якісну і довговічну продукцію від Hunter, Irritec, Pedrollo і VS plast.

Хто наші клієнти?


Клієнти інтернет-маркету обладнання Aqua Price – це енергійні, успішні люди, які люблять комфорт і знають ціну своєму часу. Ми робимо наших покупців більш вільними і безтурботними.

Послуги магазину


Купуючи у нас крапельний полив, звертайтеся за консультацією до менеджерів. Вони допоможуть спроектувати комплекс і підібрати необхідні компоненти. Насправді все досить просто і не потрібно додаткових навичок, ми зробимо все розрахунки, і вам залишиться зібрати воєдино.

Вибираючи наш маркет автополива, ви гарантуєте високоякісну і надійну мережу зрошення. Але якщо не впевнені, як її правильно спроектувати, то звертайтеся за консультацією. Ми раді розповісти про всі тонкощі і підібрати необхідні товари за вигідною ціною.

Співробітники

Менеджер магазину Aqua Price

Станислав Гусак

Старший менеджер з продажу

Керівник Aqua Price

Александр Орлов

Керівник відділу продажів

Бригадир монтажу автополиву

Максим Давидович

Бригадир монтажників поливу

Керівник постачання Aqua Price

Евгений Данилюк

Керівник відділу постачання

0
false
false
true
Вилучити
Змінити