Фекальні насосиФекальні насоси

Фекальні насоси

Фекальні насоси - спеціальне обладнання, призначене для накопичення, переробки та перекачки забрудненого потоку в загальну каналізацію. Застосовуються для видалення води з місць, що піддаються затопленню (підвальні приміщення, льохи). Виступають ключовим елементом каналізаційної системи приватного домогосподарства. Відрізняються надійністю, не вимагають періодичного догляду, прості у використанні. Ціна на насос для перекачування забрудненого потоку для дачі компенсується підтримкою сприятливих санітарних умов в приватному господарстві.

Конструктивні особливості та принцип дії фекального насоса

Головним елементом конструкції фекально-дренажних насосів виступає корпус, який виготовляється з металу або міцного пластику. Масляна камера запобігає перегріванню устаткування. За допомогою знімного патрубка насос підключається до труб і шлангів.

Серед інших елементів обладнання:

  • робоче колесо
  • сітка
  • кришка
  • статор і ротор.

Після монтажу та включення фекальні насоси для городу закачують потік, що містить тверді фракції, і починають їх дроблення подрібнювачем. Потім рідина направляється в вихідний патрубок пристрою і потрапляє в каналізаційний стік. Моделі з подрібнювачем занурюються повністю в нечистоти. Насос не створює тиск на виході, але при цьому може перекачувати значні обсяги сильно забруднених вод.

Сфери застосування пристрою

У порівнянні зі стандартними дренажними аналогами фекальні насоси здатні качати потік з включенням твердих елементів. Це дозволяє їх задіяти для видалення нечистот з каналізаційних ям, відстійників та септиків. При неможливості інтегрувати обладнання в каналізаційну систему можна облаштувати накопичувальний резервуар з заздалегідь встановленим в ній фекальних насосом для дачі.

Серед інших корисних функцій пристроїв:

  • очищення різних водоймних систем
  • перекачування потоку з каналізації до стояка
  • полив городів та присадибних ділянок

Види насосного обладнання

  • Занурювальні - розміщуються всередині каналізаційної ями, криниці, підвалу на дні або під водою. З метою визначення її глибини використовується поплавок. На дні ємності встановлюється патрубок, насос для викачування прямує вниз за допомогою троса. Всі конструктивні елементи таких моделей виготовляються з антикорозійних матеріалів.
  • Напівзаглибні - розміщуються на воді, робота обладнання автоматизується за допомогою поплавка. Використовуються для викачування фекальних мас або нечистот з маслянистим вмістом. Двигун фекально-дренажного насоса знаходиться над потоком, корпус пристрою - в рідині. Для більшості моделей допустимий діаметр елементів, присутніх в воді, не повинен перевищувати 2 см.
  • Поверхневі (зовнішні) - монтуються поблизу з накопичувальними резервуарами. Брудні стоки викачуються за допомогою погружного патрубка. Серед переваг цього виду моделей - відсутність забруднень при роботі і можливість установки безпосередньо перед видаленням нечистот.

Ціна фекальних насосів

Середня вартість фекальних насосів для викачування нечистот визначається продуктивністю, параметрами максимальної потужності, глибини занурення і напору. Впливає на ціну бренд і наявність додаткових функцій, наприклад, подрібнювача.

При виборі пристрою потрібно враховувати його продуктивність, яка повинна відповідати обсягу забруднених вод, а також витрата рідини, що потрапляє в каналізацію. Рівень потоку в каналізаційній ямі повинен повністю перекривати фекально-дренажний насос.

Інтернет-магазин Aqua Price пропонує купити фекальні насоси для перекачки нечистот від провідних виробників, які допоможуть облаштувати каналізацію в приватному будинку. В асортименті велика кількість інших товарів для саду і дачі. Доступна доставка замовлень в будь-який регіон України.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити