Автополив газонів, обладнання для автополиву, Hunter, Irritec - Aqua Price

Обладнання для автоматичного поливу

Лидеры продаж

Товари

Автоматичний полив і продаж обладнання Україна


Ручний полив рослин займає багато часу і сил. З кожним роком все більшої популярності набувають системи автоматичного поливу, що дозволяють здійснювати догляд за рослинами без участі людини. Після установки і програмування автоматика регулярно подає певну кількість води на потрібні сегменти території.

Обладнання автоматичного поливу


Обладнання для автополивуУ систему для автоматичного поливу входить безліч важливого обладнання. Від якості кожного з приладів залежить термін експлуатації всієї установки і правильність її функціонування. Магазин Aqua Price (Київ) пропонує високоякісне обладнання для автополиву зелених насаджень. Правильно підібране обладнання, з урахуванням особливостей території і покладених вимог, дозволяє забути про проблеми зрошення ділянки. Для дерев і чагарників підходить кореневої полив, мікрозрошення, використання крапельних трубок. Газони зрошують за допомогою дощовиків веерного і роторного типу.

Автоматичний полив – це система штучного зрошення зелених насаджень, газонів за допомогою автоматики. Для споживача це дуже зручно, адже економиться особистий час і грамотно розподіляються водні ресурси. На ділянці система автополиву майже непомітна і не псує загальний дизайн. Трубопроводи заховані під землею. Дощувачі оснащені спеціальними висувними штоками, які по закінченню поливу ховаються під газонним покриттям.

Система для автоматичного поливу має ряд переваг:

Автоматика дозволяє встановити конкретні зони, яким не потрібно зрошення. Можна запрограмувати необхідні інтервали між поливами, тим самим забезпечуючи оптимальний рівень зволоження на ділянці. Автополив завжди затребуваний для саду, городу, а також для газону.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити все обладнання для автополиву газону.

Влаштування автополива


Для автоматичного поливу необхідно прокласти розгалужену мережу трубопроводів, які мають у своєму розпорядженні під землею на глибині 35-40 см. Вмонтовуючи систему, фахівці прораховують і моделюють прокладку труб в залежності від вологості, освітленості, виду рослинності, норм поливу і інших чинників.

Обладнання для автополиву:

Таймер програмується за часом, секторам поливу і інтенсивності, дозволяючи здійснити зрошення потрібного сектора в певний час. Контролер забезпечує своєчасний запуск системи. Датчик дощу здійснює контроль за кількістю опадів, відключаючи полив при досягненні певного рівня вологості.

Електромагнітні клапани по сигналу контролера регулюють подачу води. Вони здійснюють контроль за її надходженням строго за графіком. Обладнання для автополиву газону обов'язково включає дощувачі, призначені для рівномірного розподілу рідини в різних напрямках.

Воду для поливу беруть з водопроводу. Якщо територія не підключена до центрального водопроводу, використовують свердловини або водойми. В такому випадку технічно здійснити завдання допоможуть насосні станції, які також входять в систему автополиву. У магазинах представлені насосні станції, які можуть харчуватися від електроенергії і різних видів палива.

Діаметр поліетиленових труб, які використовуються для поливу, визначається гідравлічними розрахунками в залежності від розходу води. Компресійні фітинги призначені для з'єднання труб. Придбати обладнання для автоматичного якісного поливу в Києві можна в нашому магазині.

Але важливо не тільки купити надійні системи для поливу, а й грамотно з ними звертатися. Щоб обладнання працювало довго і без поломок, необхідно здійснювати регулярні профілактичні заходи: чистити фільтруючі елементи, накопичувальну ємність, регулювати параметри. Потрібно вчасно проводити консервацію системи на зиму і правильно запускати її навесні.

Автоматичний полив газону


Автоматичний полив газонуЗелений газон з соковитою, свіжою травою не тільки прикрашає територію, але і очищає повітря від шкідливих речовин – вихлопних газів і пилу. Щоб трава не сохла, а завжди залишалася зеленою і свіжою, за нею потрібен постійний догляд. Полив – найважливіша складова в догляді за газоном. Тільки він може забезпечити повноцінний ріст рослин.

На великих територіях поливати вручну складно і непродуктивно: неможливо рівномірно розподілити вологу, поливати потрібно вранці або ввечері, але не в саму спеку. Тривалість поливу залежить від щільності ґрунту, кліматичних умов.

З усіма труднощами впорається автоматична система для поливу газонів, купити яку можна в магазинах Києва. Переваги автоматики над ручною працею очевидні: газон зрошується рівномірно, вода використовується раціонально, участь людини не потрібно.

Обладнання встановлюється до укладання газону. Якщо він вже покладений, на деякий час покриття знімають, а після монтажу укладають назад. Потаємні механізми системи видно тільки під час поливу, в решту часу вони приховані в спеціальних ділянках. Естетичний вигляд газону не псується.

Види дощувателів


Дощувачі, за методом розпилення, діляться на роторні та спреевие.

1. Роторні зрошувачі доцільно використовувати для поливу великих територій – футбольних полів, паркових газонів, гольф-полів. Вони охоплюють площу в радіусі від чотирьох до тридцяти метрів. Сектор поливу можна встановити від 40° до 360°.

Принцип дії дощувателів роторного типу полягає в тому, що струмінь води, що виходить під тиском з форсунки, розпадається на краплі. Момент, що обертає механізм забезпечує рух струменя по колу. Якісний полив здійснюється навіть у вітряну погоду – струмінь не змінює напрямку.

Роторні дощовики бувають двох типів: регульовані і нерегульовані. У пристроях першого типу є можливість регулювати подачу води в певному секторі в межах 40°-360°. Нерегульовані зрошувачі роблять повний оборот.

2. Віялові зрошувачі (розбризкувачі) призначені для зрошення невеликих ділянок – клумб, приватних газонів, садів. У них немає механізму обертання, тому відбувається одночасне розбризкування на всі боки. радіус захоплення – від 0,5 до 6 м. Віялові розбризкувачі бувають двох типів: з встановленими форсунками і з можливістю установки форсунок різних моделей.

До недоліків статичних дощувателів відносять невеликий радіус захоплення і високу схильність до впливу вітру.

Магазин обладнання для автополиву Aqua Price


Купивши систему автоматичного поливу, ви зможете дистанційно керувати нею, автоматика все зробить за вас. Не потрібно поспішати на ділянку, щоб включити автополив, або вимкнути, коли йде дощ. Запрограмувавши за допомогою контролера всі необхідні параметри – час поливу, тривалість, частоту, можна не хвилюватися про те, що рослини засохнуть. Купити якісне обладнання для автоматичного поливу в Україні ви зможете в нашому магазині.

News

Як зробити автоматичний полив?

16.03.2018

Інструкція по установці системи автополиву Необхідно спроектувати і встановити систему автополиву? Пропонуємо вашій увазі поет..