Обладнання для автоматичного поливу

Категорії

Товари

Акції

Лидеры продаж

Автоматичний полив і продаж обладнання Україна

Системи автоматичного поливу здійснюють догляд за рослинами без участі людини. Після установки і програмування автоматика регулярно подає воду на потрібні сектори ділянки.

Обладнання автоматичного поливу


У систему для автоматичного поливу входить обладнання та агрегати. Від якості залежить термін експлуатації установки і працездатність. Магазин Aqua Price (Київ) пропонує обладнання для автополиву зелених насаджень. Правильно підібране обладнання, з урахуванням особливостей території і покладених вимог, дозволяє забути про проблеми зрошення ділянки. Для дерев і чагарників підходить кореневий полив, мікрозрошення, використання крапельних трубок. Газони зрошують за допомогою дощувачів віялового і роторного типу.

Автоматичний полив – це система штучного зрошення зелених насаджень, газонів за допомогою автоматики. Для споживача економиться особистий час і грамотно розподіляються водні ресурси. На ділянці система автополиву непомітна і не псує загальний дизайн. Трубопроводи заховані під землею. Дощувачі оснащені висувними штоками, які по закінченню поливу ховаються під газонним покриттям.

Система для автоматичного поливу має переваги:

Автоматика зазначає зони, яким не потрібне зрошення. Програмуються інтервали поливу, забезпечується оптимальний рівень зволоження на ділянці.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити все обладнання для автополиву газону.

Будова автополива


Для автоматичного поливу прокладається наявність розгалуженої мережі трубопроводів, що пролягають під землею на глибині 35-40 см. Вмонтовуючи систему, фахівці прораховують і моделюють прокладку труб в залежності від вологості, освітленості, виду рослинності, норм поливу.

Обладнання для автополиву:

Таймер програмується за часом, секторами поливу і інтенсивністю, зрошує зону в певний час.

Датчик дощу здійснює контроль за кількістю опадів, відключаючи полив при досягненні певного рівня вологості.

Електромагнітні клапани за сигналом контролера регулюють подачу води.

Дощувачі призначені для рівномірного розподілу рідини по площі.

Електричні насосні станції. Воду для поливу беруть з водопроводу. Якщо територія не підключена до центрального водопроводу, використовують свердловини або водойми, підключаючи насосні станції.

Діаметр поліетиленових труб визначається гідравлічними розрахунками в залежності від розходу води. Компресійні фітинги призначені для з'єднання труб.

Але важливо не тільки купити обладнання, а й правильно його обслуговувати. Проводиться консервація системи на зиму і грамотний запуск навесні.

Автоматичний полив газону


Автоматичний полив газонуЗелений газон з свіжою травою прикрашає територію і очищає повітря від шкідливих речовин – вихлопних газів і пилу. Щоб трава не сохла, за нею потрібен постійний догляд. Полив – найважливіша складова в догляді за газоном, забезпечує повноцінний ріст рослин.

На великих територіях поливати вручну складно і непродуктивно: неможливо рівномірно розподілити вологу, поливати потрібно вранці або ввечері. Тривалість поливу залежить від щільності ґрунту, кліматичних умов.

З усіма труднощами впорається автоматична система для поливу газонів. Переваги автоматики над ручною працею очевидні: газон зрошується рівномірно, вода використовується раціонально, участь людини не потрібна.

Устаткування встановлюється до укладання газону. Якщо він вже покладений, на час покриття знімають, а після монтажу укладають назад. Потаємні механізми системи приховані під землею. Естетичний вигляд газону не псується.

Види дощувачів


Дощувачі, за методом розпилення, діляться на роторні та спреєві.

1. Роторні зрошувачі використовують для поливу великих територій – футбольних полів, паркових газонів, гольф-полів. Вони охоплюють радіус від чотирьох до тридцяти метрів. Сектор поливу можна встановити від 40° до 360°.

Принцип дії дощувачів роторного типу полягає в тому, що струмінь води, що виходить під тиском з форсунки, розпадається на краплі. Обертаючий механізм розбризкує струмені по колу. Якісний полив здійснюється в тиху і вітряну погоду – струмінь не змінює напрямку.

Роторні дощувачі бувають двох типів: регульовані і нерегульовані. У пристроях першого типу регулюється подача води в секторі в межах 40° -360°. Нерегульовані зрошувачі роблять повний оборот.

2. Віялові зрошувачі (розбризкувачі) призначені для зрошення невеликих ділянок – клумб, приватних газонів, садів. У них немає механізму обертання, тому відбувається одночасне розбризкування на всі боки. Радіус захоплення – від 0,5 до 6 м. Віялові розбризкувачі бувають двох типів: з встановленими форсунками і з можливістю установки форсунок аналогічних моделей.

До недоліків статичних дощувачів відносять радіус захоплення до 9 м. і високу схильність до впливу вітру.

Магазин обладнання для автополиву Aqua Price


Купивши систему автоматичного поливу, ви зможете дистанційно керувати нею, автоматика все зробить за вас. Запрограмувавши за допомогою контролера всі необхідні параметри: час поливу, тривалість, частоту, - ви не хвилюєтеся, що рослини засохнуть. Купуйте обладнання для автоматичного поливу в Україні в нашому магазині Aqua Price в Києві з доставкою товарів по Україні!

Новини

Автоматичний полив газону, монтаж от Aqua Price

08.07.2019

Автоматичний полив газону — система зрошення, яка забезпечує рівномірний розподіл водяного потоку з заданою регулярністю по..

Крапельний полив квітів

Як зробити автоматичний полив?

16.03.2018

Інструкція по установці системи автополиву Необхідно спроектувати і встановити систему автополиву? Пропонуємо вашій увазі поет..

Консервація автоматичного поливу на зиму

05.01.2018

Консервація автоматичного поливу – очищення підземного і надземного трубопроводу від залишків води при його підготовці до з..

0
false
false
true
Вилучити
Змінити