Обладнання Irritec (Італія) для автополивуОбладнання Irritec (Італія) для автополиву

Irritec - з'єднання для труб, клапанні бокси, фільтри води

Обладнання Irritec для поливу

Італійське підприємство Irritec було засновано більше 50 років тому, тому має величезний досвід у виробництві обладнання і комплектуючих для конструювання автоматичних і крапельні системи поливу різних розмірів і складності, прості в 1-2 контуру і складні розгалужені комплекси з окремо керованими зонами.

Для створення проектів обов'язково потрібно фітінг для поліетиленових труб, відводи, пластикові колодязі, фільтри і багато іншого. Асортимент продукції компанії настільки великий, що за один похід здійснюється купівля необхідних деталей для створення повноцінної і повністю автономної системи зрошення.

В асортименті нашого магазину є наступні товари:

  • Клапанні короба або колодязі. Призначені для установки в них компонентів поливу для контролю і обслуговування. Колодязь виготовлений з міцного пластику і має кілька типорозмірів для монтажу як одного виду обладнання, так і для установки декількох елементів. Вироби мають кришки зеленого кольору, щоб замаскувати їх в ландшафті. Пластикові колодязі в Україні від Irritec вигідно купити може кожен. Інтернет-склад Aqua Price пропонує все типорозміри за вигідними цінами.
  • Фітинги для з'єднання труб є вироби із пластику зі спеціальною вставкою, прокладкою і обтискний гайкою. За допомогою цього пристосування виконується герметичне і міцне з'єднання труб в системі поливу. Продаються компресійні фітинги в Києві всіх типорозмірів і форм, що дозволяє проектувати комплекс поливу будь-яких розмірів і складності. Фітинги виготовляються з міцної пластмаси, що витримує тиск до 10 атмосфер, тому використовуються для монтажу промислових систем зрошення. До конструктивних особливостей фітингів відноситься те, що застосовуються для з'єднання всіх різновидів поліетиленових труб. В асортименті представлені: трійник затискної, коліно, муфта сполучна, муфта із внутрішнім різьбленням, з зовнішньої, сідловий відведення та інше.
  • Фільтр для поливу. З метою підвищення надійності автоматичного поливу і зменшення кількості циклів обслуговування використовують фільтр грубої очистки. Вироби від Irritec здатні виконувати очистку води від забруднень розмірами до 120 мкн. Матеріалом виготовлення є високоякісний полімер, стійкий до підвищеного тиску і витримує механічні дії. Фільтри мають високу прохідність і площею фільтрації, що гарантує триваліший час роботи без втручань. Є в асортименті фільтра з 1 і 2-х дюймової різьбленням. Для забезпечення якісного очищення води застосовуються дискові фільтри, які отримали застосування для монтажу безпосередньо біля водозабірних систем зі свердловини.
  • Фітинги для краплинного поливу призначені для монтажу в системах з крапельними розподільниками води. Мають видатні показники надійності і довговічності і здатні витримувати перепади тиску за рахунок механічної міцності. Сучасні технології дозволяють отримувати вироби з полімеру підвищеної міцності, що робить всю мережу крапельного поливу невибагливої в обслуговуванні і простий при ремонті.

Особливістю фітингів від італійського виробника є те, що для з'єднання труб не потрібно спецінструмент. Досить відпустити обжимную гайку і запустити трубу до упору крізь герметизуюче кільце і потім закрутити гайку до упору з помірним зусиллям. Фітинги застосовуються для з'єднання труб низького тиску ПНД.60, ПНД.80 і ПНД.100 з зовнішнім діаметром до 11 см.

Вся продукція від італійського виробника сертифікована і дозволена до експлуатації. При замовленні великої кількості деталей на суму понад 3000 грн. надається знижка і послуги безкоштовної доставки.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити