Доставка обладнання Aqua Price

Інформація про доставку

Інтернет-магазин Aqua Price пропонує широкий асортимент товарів для монтажу систем автоматичного поливу. У нас замовляють продукцію від відомих європейських і американських виробників, гарантовано високу якість, надійність і довговічність роботи систем.

Крім продажів, надається доставка обладнання для автополиву по Україні. "Аква Прайс" працює усіма відомими способами, відправляючи комплектуючі клієнту.

Види і способи поставок

Доставка обладнання для поливу Aqua Price Магазин-склад обладнання для конструювання систем автоматичного поливу Aqua Price працює в сфері поставок на український ринок з 2014 року, тому розширив асортимент транспортних послуг. Aqua Price надає кваліфіковану консультацію з питань застосування та транспортування товарів.

Ми прагнемо охопити максимально територію поставок, щоб кожен фермер і садівник скористався рекомендованою нами автоматикою і створив на ділянці автономну систему поливу.

Тому пропонуємо наступні види:

  • Нова Пошта. Оплата виконується післяплатою або переказом коштів на рахунок в банку за вибором.
  • Кур'єром. За дану послугу стягується додаткова плата відповідно до тарифів вантажотранспортних компанії.
  • Безкоштовна. Якщо сума замовлення склала більше 3000 грн., пункт призначення - будь-яке відділення "Нової Пошти"
  • Самовивіз. Цього ніхто не відміняв, уточнюйте адресу найближчого складу і приїжджайте за товаром самостійно. Додаткова плата не стягується.

При виконанні будь-якого типу доставки наш інтернет-магазин гарантує відповідальність і оперативність. Функціонує налагоджена кур'єрська служба, яка після оформлення замовлення відповідно до обраних параметрів виконує відправку. У нас замовлення не залежуються, тому будуть у вас вже в найближчі кілька робочих днів залежно від графіка роботи поштового відділення.

Обладнання для поливу в Києві купити і отримати може кожен житель України. При відправці поштою оплата стягується післяплатою плюс комісія поштового відділення за послугу. Тривалість доставки зазвичай не складає більше 3 днів.

Крім транспортування по території України, ми організовуємо відправку вантажу за її межі. Вартість послуг залежить від послуг пошти тієї країни, в яку відправляється замовлення. Зазвичай вона не перевищує більше 5% від ціни, яку він вимагає післяплатою. Інтернет-магазин Aqua Price гарантує збереження і цілісність комплектуючих, незалежно від служби перевезень.

Доставка насосів та електрообладнання здійснюється в ударотривкій і герметичній упаковці, що і забезпечує збереження вантажу в дорозі. На всі пропозиції діє гарантія і захист покупця.