Редуктор тиску води для поливу


Регулятор тиску для крапельного поливу, 3/4" PR-013415-H Presto-PS
Top

Регулятор тиску для крапельного поливу, 3/4" PR-01...

Особенности Регулятор давления Presto-PS (PR-013415P) применяется для построения систем капельного ..

69.08 грн.

Регулятор тиску для крапельного поливу, 3/4" 7761 Presto-PS
Top

Регулятор тиску для крапельного поливу, 3/4" 7761 ...

Особенности Регулятор давления Presto-PS (7761) применяется для построения систем капельного полива..

72.09 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Редуктор тиску води для поливу

Редуктор для краплинного і автоматичного поливу

Рідинні редуктори потрібні для зниження або підвищення сили струму води на виході з пристрою. Щоб не вивести з ладу форсунки, клапани та інші елементи зрошувальної системи, тиск води необхідно зменшити до її надходження до них. Регулятор тиску успішно виконає це завдання.

Що таке редуктор тиску для поливу

Пристрій, який зменшує натиск при проході через нього, називається редуктором. Регулятор встановлюють при складанні ліній для крапельної стрічки, шлангів та окремих крапельниць.

Потік води надходить в корпус за допомогою різних схем тиск знижується до необхідного рівня. Існують регульовані редуктори і пристрої, які працюють автоматично - залежно від потужності напору.

Різновиди редукторів для зниження тиску

Регулятори напору води по конструкції можна розділити на три види:

  1. Поршневі - зустрічаються найчастіше. Прості і надійні в експлуатації. Поршень, який розташований всередині корпусу, перекриває воду, зменшуючи напір - в залежності від налаштування редуктора - від 1 до 5 бар.
  2. Мембранні - особливість регуляторів в тому, що вони здатні працювати з широким діапазоном значень - від 1 до 6 бар, забезпечуючи низьку витрату рідини. Мінус - більш складний пристрій, висока собівартість.
  3. Проточні - редуктор застосовується для зрошення в приватних господарствах і на держпідприємствах. Всередині пластикового корпусу зроблено безліч каналів у вигляді лабіринту. Потік фізично загальмовується під час протікання по ньому. Навіть при наявності твердих частинок у воді він буде працювати. Мінус проточних пристроїв - вони працюють тільки якщо рідина тече по ньому в заданому напрямку з певною силою.

Редуктори тиску для поливу відрізняються один від одного конструктивно. Це впливає на складність обслуговування, ремонту. Основні параметри, на які слід звертати увагу при покупці - діаметр різьби вхідного й вихідного отворів, вхідний і вихідний тиск, діапазон регулювань, витрати води.
Особливості вибору редуктора для води
При виборі регулятора тиску води для системи крапельного зрошення потрібно врахувати, чи зможе редуктор забезпечити необхідний тиск в магістралі лінії поливу.

приклад:

  • для крапельної стрічки - граничний тиск від 0,8 до 1 бар, залежить від фірми-виробника;
  • система мікрокраплинного поливу з зовнішніми крапельницями - тиск в діапазоні 1-3 бар;
  • для шланга крапельної системи - тиск до 4 бар.
Витрати води - на цей параметр редуктора необхідно звернути особливу увагу. Фірма-виробник вказує діапазон значень, яке буде підтримувати пристрій. Якщо після складання лінії буде занадто сильний потік на виході, то це призведе до проривів трубопроводів або шлангів, підтікання зі штуцерів, поломки форсунок.

Тиск на вході - всі регулятори тиску води розраховуються конструкторами на певне значення, яке має припадати на приймальний штуцер. Перевищення параметра може привести до проблем із виробом. Рекомендується залишати невеликий запас, рівний 10-15% по вхідному тиску. Це допоможе збільшити термін експлуатації редуктора.

Якщо фактичний напір на вході менше рекомендованого в документації, то ряд моделей припиняє працювати. У деяких випадках пристрій не пускає воду до вихідного штуцера.

Для підключення редуктора тиску води додатково можуть знадобитися:

  • фітинги;
  • хомути для приєднання шлангів;
  • фум-стрічка, герметики для ущільнення з'єднань.

Шланги і трубопроводи також слід заздалегідь купувати в інтернет-магазині. Щоб забезпечити очистку води перед вхідним штуцером, рекомендується встановлювати фільтри.

Висновок


Щоб вибрати редуктор тиску для автоматизованої лінії крапельного поливу, потрібно враховувати, яке значення потрібно отримати на виході, витрати води під час роботи. Для ефективної та економічної системи зрошення, потрібно використовувати комплектуючі перевірених виробників - Bradas, Presto, потрібно використовувати тільки чисту воду, інакше редуктор засмітиться і швидко вийде з ладу. Рекомендується встановлювати фільтруючі елементи в систему. Тоді редуктор для краплинного поливу зможе прослужити не менше 5-10 років.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити