Умови магазина Aqua Price

Купівля товару в інтернет-магазині являє угоду між продавцем або реалізатором і покупцем або замовником. Угода повинна виконуватися в суворій відповідності з законом і нормативами, встановленими урядом України і націленими на регулювання відносин між споживачами і продавцями.

Правила компанії Aqua Price

Магазин автополиву пропонує автоматичний полив по території Київської області та України, завданням є представлення продукції від виробника, достовірної та повної інформації, організація якісної реклами, щоб покупець міг зорієнтуватися і вибрати відповідну модель. Щоб процес був злагоджений і приносив свої вигоди, розроблені правила, покликані регулювати взаємовідносини з метою надання якісних послуг відповідно до закону.

Основні визначення


Для спрощення процесу сприйняття правил рекомендується ознайомитися з основними поняттями, які використовуються в описі:

  1. Товар - це одиниця продукції, пропонована магазином і не перебуває під забороною реалізації, накладеною державними органами або авторським правом.
  2. Замовлення - це запит на купівлю товару, оформлений відповідно до правил купівлі-продажу, складений продавцем. На замовлення поширюються і додаткові види послуг, до яких відноситься доставка.

Загальні положення Інтернет-магазину

Aqua Price пропонує обладнання для систем поливу. Створено каталог, навігація по якому допоможе знайти затребуваний товар, що є в наявності. В даному зводі правил передбачені дії, що допомагають знайти вихід із спірних проблем. Для здійснення угоди на належному рівні покупцеві рекомендується ознайомитися з правилами та суворо їх виконувати. В іншому випадку співробітництво буде припинено, а при значних порушеннях правил накладається адміністративне стягнення. Продавець залишає за собою право вносити корективи і зміни з метою поліпшення якості обслуговування клієнтів і поведінки покупців на сайті.

Будь-яка покупка являє собою угоду, яка повинна відповідати загальновстановленими вимогам. Але спочатку необхідно, щоб учасники угоди виконували обумовлені умови.

Обов'язки продавця


Обладнання для поливу — дорогий товар, тому продавець зобов'язаний надавати покупцю максимальну кількість корисної інформації. Якісне представлення товару допомагає зорієнтувати клієнта у виборі і знайти найбільш вигідне рішення. Інформація повинна бути повною і точною, а якщо можливості розмістити достатнього опису на сайті немає, то продавець зобов'язаний надати дані окремим файлом, провести консультацію онлайн або по телефону.

Продавець повинен виконувати встановлені терміни доставки, а при неможливості таких - завчасно попередити покупця через пошту або по телефону про затримку або втрату товару перед відправкою. При наданні послуг доставки продавець зобов'язується забезпечити збереження товару, цілісність упаковки і зовнішнього вигляду, тому як це є обов'язковою умовою виконання гарантійних зобов'язань.

Продавець зобов'язаний надати покупцеві товарний чек або товарно-транспортну накладну разом із замовленням, що є підставою для звернення по гарантії. Продавець зобов'язується надати гарантійний термін на товар, підкріплений відповідними документами. При здійсненні угоди на фактичний момент на гарантійному талоні має бути проставлена дата покупки, підпис продавця і печатка магазину з унітарним номером або юридичною назвою.

Права і обов'язки покупця


Щоб купити автополив в інтернет-магазині Aqua Price і не помилитися з вибором, необхідно керуватися даними зводом правил, які полягають в наступному:

  • Покупець зобов'язаний в належній формі і з повагою звертатися до продавців з питаннями про товар, в разі незгоди з високою ціною відмовитися від угоди без образ і нарікань.
  • Забороняється будь-якого виду антиреклама в вигляді коментарів на сайті і на сторонніх ресурсах, яка може підірвати репутацію магазину.
  • Покупець зобов'язаний перед оформленням замовлення ознайомитися з товаром, вивчити його можливості і призначення.
  • Незнання правил експлуатації і подальше псування придбаного обладнання не є приводом виконання гарантійних зобов'язань.
  • Якщо товар, придбаний в інтернет-магазині Aqua Price, не відповідає опису або зовсім не є їм, то про подію необхідно повідомити продавцеві, не починаючи користуватися обладнанням. Помилки є завжди, бо без них не можна домогтися успіху.
  • Покупець зобов'язується зберігати упаковку і захисні плівки на час гарантійного терміну експлуатації. Це буде приводом для повернення грошей або обміну на новий товар. При здійсненні самостійного транспортування будь-яке пошкодження товару не є гарантійним випадком, і вся відповідальність покладається на самого покупця.
  • При зверненні в магазин з питаннями щодо насосного обладнання, обладнання для автополиву він зобов'язується зберігати стриманість навіть у разі повторного звернення по гарантії. Умовами передбачено повернення грошей або обмін товару при потрійному зверненні до сервісного центру.
  • При здійсненні онлайн-замовлення покупець зобов'язується надавати точну інформацію про місце і час доставки, при будь-яких змінах він повинен завчасно попередити продавця. купуючи насоси Pedrollo, клієнт має право побачити сертифікат якості товару, так само з ним можна ознайомитися на офіційному сайті.