Шланги для водиШланги для води

Для чого потрібні шланги

Шланг - один з найактуальніших предметів повсякденного попиту, який рідше називають рукавом (перші трубопроводи для води робили з брезенту і парусини, зшиваючи в циліндр необхідної довжини). Це гнучка кишка для відводу, всмоктування, переливання (пересипання) речовин і субстанцій, головним чином рідких і в'язких. Називання її трубою - поширена і прийнятна практика, незважаючи на те, що труба жорстка. Зате обидві мають округлу форму і ідентичні комплектуючі для поливу. У перекладі з німецького і нідерландського «Schlange» означає «змія». Без цього господарського аксесуара неможливо уявити життя людини.

Особливості, види шлангів

Шланги для води поділяються на харчові, технічні шланги і шланги для поливу. Кожна група і модель виконують свою функцію, причому використовувати їх не за призначенням забороняється (за винятком нечисленних універсальних зразків).

Категорії шлангів представлені в таблиці

Тип Опис Переваги Недоліки
Харчові рукава, в т. ч. прозорі; розраховані на-10-70 ° C, ø 4-150 мм; l = 25, 50, 100 м. ГОСТ 5398-76. Для напоїв, рідких і сипучих продуктів: масла, круп, борошна, цукру, харчових концентратів. Напірні армовані ниткою (до 10 бар), напірні - ниткою і спіраллю (до 7 бар). Випускаються з ПВХ, поліуретану, гуми, силікону. Окремий випадок - шланги для питної води. Не токсичні (а іноді і стерильні), міцні, гнучкі, що не заламуються, добре очищаються, мають мінімальний внутрішній опір і ефективні при значній довжині; у прозорих - можливість контролювати технологічний процес. Не розраховані на велику робочий тиск, бояться деформації (не перекручуються), в ряді випадків мають завищену ціну.
Технічні з товщиною стінки 4-5 мм; ø 2 ", 2 ¼", 2½ ", 3"; l = 25, 50 м. Для подачі холодної води, масел і стисненого повітря 5-8 бар або гарячої води без тиску. Не схильні до впливу атмосфери і променів, не бояться хімікатів і нафтопродуктів, переважно пожежобезпечні. Не екологічні.
Садові шланги, для поливу газону з перехресним армуванням і без; розраховані на -5-30° C, ø ½ "; l = 30 м. Для догляду за ділянками і чищення інвентарю, який використовується під відкритим небом незалежно від сезону. Гумові - до 8 ат, стійкі до температурних перепадів; ПВХ - до 3 ат, забезпечують достатній напір; ТЕП морозостійкі, не утворюють заломів; силіконові не перегинаються. Матеріали і пристрої, що використовуються для поливу, - легкі та міцні. Після поливу вимагають суворого дотримання умов зберігання; силікон при попаданні прямих сонячних променів розширюється. Устаткування для поливу можна використовувати в харчових і гігієнічних цілях

Середня вартість шлангів

Шланги для питної води мають прийнятну ціну. В даний час харчовий шланг 3/4"25 м коштує в районі 380 грн. Технічний шланг високого тиску з приладдям продається в середньому за 1 тис. грн, поливний шланг - 500 грн.

Варто також врахувати, що жоден виріб не буде повноцінно виконувати свої завдання без комплектуючих для поливу. Вони потрібні, наприклад, для під'єднання вимірювальних приладів, щільного обтиску з'єднань, розбризкування вологи, а при необхідності - закріплення трубопроводу.

Плюси придбання шлангів для поливу в інтернет-магазині Aqua Price

Товари для саду, в т. ч. обладнання для поливу (садові шланги і пристосування для поливу газону) пропонуються тут за демократичною ціною. Додатково можна придбати комплектуючі для поливу і отримати безкоштовну консультацію.

0
false
false
true
Вилучити
Змінити