+38 (093) 777-333-7
+38 (096) 077-333-7
magazin@aquaprice.com.ua
г. Киев Петропавловская Борщаговка
ул. Большая Окружная 4 Н

Вібраційні заглибні насоси для води


У цій категорії немає товарів.


Вібраційні заглибні насоси для води

Вібраційні занурювальні насоси

Для організації систем поливу або водопостачання використовують вібраційні насоси погружного типу. Вони розташовуються в джерелі води - колодязі, свердловині або іншій ємності. Застосовуються насоси для перекачки питної або технічної води, зручні для дачі. Перед покупкою рекомендується дізнатися основні характеристики, якими володіє це обладнання для поливу, технічні особливості.

Конструкція, принцип роботи

У пластиковому або алюмінієвому корпусі розташовані котушки з сердечниками, які створюють змінне магнітне поле. Воно впливає на якір-вібратор, створюючи до 50 коливань в секунду. Рух поршня збільшує обсяг робочої камери, відкриваючи зворотний клапан. Рідина надходить по трубопроводу. Використовуються насоси для колодязя, свердловин, можлива робота з забрудненими рідинами. Для організації зрошення потрібні додаткові комплектуючі для поливу.

Види конструкції і компоновки, якими володіють вібраційні насоси для перекачки води:

  • спосіб забору верхній чи нижній. Останній розрахований для рідини з великим об'ємом домішок грунту і інших забруднень.
  • матеріал корпусу - полімер або алюміній. Пластикові корпуси легші, але мають меншу стійкість до механічних пошкоджень.
  • число клапанів 1 або 2. Вібраційні насоси з 2 клапанами з більшою продуктивністю, але мають складну конструкцію, що позначається на ціні.

Через простоту монтажу і невеликий розмір корпусу занурювальні вібраційні насоси використовуються як основне обладнання для поливу, організації тимчасового водопостачання для дачі.

Огляд характеристик

Для вибору насосних комплектуючих для поливу вивчають технічні параметри кожної моделі. Враховують номінальний напір, максимальний підйом, продуктивність, потужність, режим роботи. Ці характеристики вказуються в паспорті обладнання. Перевага можна використовувати одні і ті ж насоси для колодязя, водяної свердловини або для перекачування рідини з ємностей.

У таблиці наведені основні характеристики.

Параметр Значення
Номінальний напір, м 30-40
Максимальний підйом води, м 50-80
Продуктивність, м³/год 0,45-1,8
Споживана потужність, Вт 200-400
Глибина занурення, м 2-4
Безперервний час роботи, хв До 60

При виборі моделі для свердловини враховують мінімально допустимий діаметр обсадної труби, в яку можна встановити вібраційні насоси. Зазор між стінками і корпусом насосного обладнання повинен бути 5-10 см. Інакше під час роботи або демонтажу може призвести до пошкодження зовнішніх компонентів.

Середні ціна на вібраційні насоси

Фактична вартість вібраційних насосів залежить від технічних, експлуатаційних характеристик, виробника. При формуванні ціни враховують матеріали виготовлення, комплектацію. Для городу, присадибної ділянки потрібні допоміжні комплектуючі для поливу.

Вартість моделей з продуктивністю до 17 л/хв становить 500-600 грн. Якщо необхідна висота подачі перевищує 80 м, для придбання насосного обладнання потрібно витратити від 900 грн.

Приклад формування ціни на систему зрошення за допомогою вібраційного погружного насоса:

  • насосне обладнання 700-1100 грн .
  • трубка для краплинного поливу, 50 м 900 грн .
  • крапельниці для зрошення, 10 шт. 50 грн .
  • форсунки мікроджет, 10 шт. 140 грн.

Доповненням є сталевий трос для занурення обладнання в свердловину або колодязь, мережевий подовжувач, щоб підключити модель до електромережі. Після тривалої експлуатації рухливі елементи (якір, поршень, зворотний клапан) можна замінити. Для цього є спеціальні ремонтні набори.

Плюси покупки в нашому інтернет-магазині Aqua Price

В інтернет-магазині Aqua Price зібрані найбільш популярні товари для саду та комплектуючі до них. Для пошуку моделей зроблена зручна система фільтрації, сортування позицій. Вивчити характеристики занурювальних насосних станцій можна в описі або отримавши безкоштовну консультацію у фахівців компанії.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити