+38 (093) 777-333-7
+38 (096) 077-333-7
magazin@aquaprice.com.ua
м. Київ Петропавлівська Борщагівка
вул. Велика Окружна 4 Н

Політика безпеки магазину Aqua Price

Служба безпеки Aqua Price

Політика безпеки інтернет-магазину Aqua Price базується на сприятливій взаємодії продавця з покупцем. Для нас важливий клієнт і його думка, тому Магазин обладнання для автополиву Aqua Price вживає всіх необхідних заходів, щоб користувач залишився повністю задоволений покупкою і наданим сервісом. А саме:

  • Продавець надає на сайті виключно достовірну інформацію про обладнання, умови експлуатації. Товар має супроводжувати інструкція з експлуатації.
  • Продавець зобов'язується надати консультацію і безпосередню допомогу при виборі товару. Вказати правила користування, умови зберігання обладнання, щоб пристрій не вийшов з ладу і не став предметом для звернення за гарантійними зобов'язаннями.
  • Представлена на сторінці політика конфіденційності поширюється на покупця, а точніше на персональні дані, введені при реєстрації або здійсненні покупки.

Адміністрацією сайту створена захищена база, де надійно зберігається вся інформація і при необхідності може використовуватися для здійснення подальших угод. Ми зберігаємо конфіденційні дані, щоб при наступному зверненні максимально спростити процес угоди з повною конфіденційністю. Організовано високоякісий захист від несанкціонованого використання з метою здійснення покупки третіми особами. Ми використовуємо всі відомі методи захисту інформації та застосовуємо інформацію з метою підвищення якості обслуговування клієнтів.

Як здійснюється збір інформації про покупців

Устаткування для систем поливу є дорогою покупкою, тому ми робимо все, щоб зібрані особисті дані залишилися в захищеній базі і не потрапили до Зловмисників. Але, щоб зрозуміти принцип збереження, необхідно ознайомитися з процесом їх збору, який полягає в наступному:

  1. Покупець може відвідати сайт, не використовуючи персональної інформації, що робить процес орієнтування в розділах і пошук необхідних моделей складним, повільним.
  2. Особисті дані збираються лише з метою покупки при здійсненні угоди. Це є додатковою гарантією для нас. Інтернет-магазин Aqua Price робить все необхідне, щоб зберегти персональну інформацію, не допустити її потрапляння до Зловмисників.
  3. До відомостей, необхідних для знаходження товару, відносяться: ПІБ, електронна пошта, номер контактного телефону, адреса доставки замовлення. Ці відомості є важливими, необхідними для якісного сервісу послуг, а саме: попередження користувача про зміни часу доставки або будь-яких умов замовлення без підвищення вартості.
  4. Дані використовуються інтернет-магазином для взаємодії з клієнтом, як на етапах здійснення угоди, так і перед наступними закупівлями.

За допомогою зібраної інформації організовується канал взаємодії, що дозволяє своєчасно повідомляти про нові надходження і вигідні акції. У магазині передбачена можливість залишення коментарів, продавець не несе ніякої відповідальності за відомості, відправлені всім через сервіс Aqua Price.

Адміністрація рекомендує бути гранично уважним, публікуючи коментарі, якщо конфіденційна інформація була залишена користувачем, ми зобов'язуємося її видалити, передбачена система модерації повідомлень. Продавець має право інформувати потенційного покупця про новинки та акції, якщо він погодився з послугою при реєстрації, залишивши галочку в пункті Підписатися на новини. Якщо розсилка клієнту не потрібна, необхідно оформити відмову в листі. Адміністрація зобов'язується в неухильному порядку виключити його адресу з бази для розсилок.

Персональна інформація, надана користувачем, може надаватися тільки уповноваженим органам і при наявності спеціального дозволу. Дані використовуються з метою захисту інтересів магазину і збереження його статусу, якщо з'ясуються порушення покупцем.

0
false
false
true
Вилучити
Змінити