Циркуляційні насоси для води і опалення


У цій категорії немає товарів.


Циркуляційні насоси для води і опалення

Циркуляційні насоси для води і опалення

Схема для опалювання не підключеного до центрального теплопостачання будівлі виглядає так: ставлять водогрійний котел, батареї опалення, а трубами закільцьовують контур. Коли переміщення теплоносія природним чином відбувається не досить інтенсивно, в систему вбудовують двигун потоку - циркуляційний насос для води. Помпи з підтриманням водооборота в тепловому контурі відрізняються по конструкції, параметрам, цінами.

Інтернет магазин Aqua Price представляє каталог, який допоможе вибрати потрібний, недорогий водяний насос для опалення будинку.

Принцип дії і призначення

Насос для котла опалення в будинкуНасоси для котлів опалення бувають вбудованими в котлоагрегат, але їх потужність часто виявляється недостатньою при підключенні до теплової мережі множинних гідроносіїв. Це можуть бути додаткові батареї опалення, пристрій теплої підлоги. Принцип роботи відцентрового насоса, до розряду яких відносять більшість циркуляційних насосів для прискорення рідини в закритих або відкритих контурах: ротор з лопатями створює напір потрібного напрямку. При цьому теплоносій сам здатний обертати крильчатку, що веде до зниження витрат електроенергії: насос опалення працює безперервно, без перенавантажень. Відбувається рівномірний розподіл нагріву по елементам мережі. Оптимальна різниця температур води на вході і в зворотньому напрямі - 10ºС. Призначення циркуляційного насоса в системі опалення:

 • задавати швидкість теплового потоку, режим роботи котла;
 • забезпечувати потрібний напір, безперервність циркуляції теплоносія;
 • знижувати ризик виникнення повітряних пробок.

При використанні циркуляційного насоса котли і радіатори можуть знаходиться на різних рівнях, поверхах. У такій системі не відбувається застій гарячої води.

Види і особливості помп опалення

Розрізняють промислові та побутові циркуляційні насоси для забезпечення руху теплоносія всередині труб. Помпи обох типорозмірів випускають в 2 виконаннях: з мокрим, коли є прямий контакт з рідиною, або сухим роторним механізмом. Останні циркуляційні насоси для опалення відрізняються такими показниками:

 1. Конструкція: робочу камеру і мотор поділяють кільця ущільнювачів. З'єднані корпуси муфтою або фланцем. Охолодження двигуна - повітряне. Сухий циркулярний насос для котла буває блоковим, консольним, з вертикально розташованим мотором.
 2. Ефективність: ККД роботи гідронасоса сухого ходу - 80-85%.
 3. Призначення: промислове - сухі циркуляційні насоси для систем опалення монтуються на системах значної протяжності з великим об'ємом води, що перекачується.
 4. Недоліки: гучність - обмежує використання в будинку з тонкими перегородками; потрібна заміна мастила і технічне обслуговування. Чутливість до механічних домішок: циркулюючі рідини повинні бути чистими.

Єдиний корпус гідронасоса з мокрим ротором містить обидва блоки: двигун і нагнітач. Робоче колесо сидить на валу електромотора, від протікання захищає сальник. Теплоносій додатково виконує функції охолодження мотора, мастильного матеріалу обертових деталей помпи, що дозволяє використовувати насос водяний для індивідуального опалення: шуму від нього немає. Використання гідронасоса мокрого типу обмежена трубопроводами невеликої довжини: площа будинку <100м ². Час роботи циркуляційного насоса в середньому 7 років, але ККД низький: 50%.

Характеристики та критерії вибору

Перш ніж купити циркуляційний насос для опалення, потрібно визначити параметри схеми: висотні позначки, протяжність і діаметр труб, число радіаторів, потужність котла. Отримані дані порівнюються з показниками електронасосів з каталогу. Циркуляційні насоси для опалення відрізняються за основними критеріями:

Взаємозалежні характеристики: продуктивність Р, л / хв і натиск Н, м. Графік вибору оптимального співвідношення величин мають всі відцентрові гідронасоси, включаючи опалювальні. Потужність електродвигуна. Визначається по Р і Н з запасом <10%. Сполучні розміри патрубків. Потрібно враховувати, якщо насос циркуляційний для опалення купується до вже змонтованої гідросистеми. Гранична температура теплоносія. Переважно брати агрегати на +110.

Насос для циркуляції води в опаленні розраховують за формулою Р = Q * S / (1,16 * ΔT), де Q = 100 Вт / м² - кількість тепла на обігрів приміщення взимку; S = 200 м² - площа будинку, прийнята наприклад. Різниця температур на нагнітаючої і зворотного трубах ΔT задана 20ºС, але може бути і 10-15ºС. Результат показового розрахунку: продуктивність насоса на опалення Р = 100 * 200 / 1,16 * 20 = 862 л / год = 14,4 л / хв.

Відмінності цін на гідронасоси циркуляції

Коли технічні параметри визначені, залишається вирішальний критерій вибору - скільки коштує циркуляційний насос для опалення. Ціна формується виробником і ринком: у відомих фірм - дорожче, але з гарантованою якістю. Україна співпрацює з багатьма компаніями Західної Європи. Відцентровий насос Pedrollo з Італії (див. фото) надійний, часто застосовується в різних умовах, включаючи системи обігріву. Центробіжний насос Pedrollo з Італії (див. фото) надійний, часто застосовується в різних умовах, включаючи системи обігріву. Продаж циркуляційних моделей з сухим, мокрим ротором здійснюється за цінами:
 • Промислові водяні насоси для опалення серії F потужні - 30-45 кВт. Їх продуктивність - 2500-4000 л / хв, напір - 50-100 м, ціна - 120-140 тис. грн.
 • Та ж категорія, але з меншим споживанням енергії: 15-22 кВт. Параметри: Р = 2,5-4 тис. л / хв, Н = 30-60 м. Ціновий діапазон - 50-70 тис. грн.
 • Побутові поверхневі насоси Pedrollo циркуляційні серії DHL малої потужності: 40-60 Вт. Водооборот - 50-100 л / хв, Р = 4,5-7 м. Ціна - 1500-5000 грн.

Вартість насоса вітчизняного виробництва зі схожими технічними характеристиками буде на 25-30% нижчою.

Перевага покупки в Aqua Price


Наш інтернет магазин - дилер багатьох виробників обладнання, фітингів, систем автоматичного поливу, гідросистем різного призначення. Причини, щоб купити насос для циркуляції води в системі обігріву котеджу у Aqua Price:

 • ціни магазину нижчі, ніж у інших продавців, за рахунок отримання нами знижок постачальників;
 • в нашому каталозі представлені також центробіжні самовсмоктуючі насоси - з їх допомогою подають воду до приміщення з накопичувачем оборотного теплоносія;
 • зберігається заводська гарантія на каталожну номенклатуру, додаються сертифікати відповідності, якості;
 • насос для системи опалення доставляється зручним для покупця способом в міста України.
Кваліфіковані фахівці завжди готові проконсультувати наших партнерів з питань, як вибрати насос на опалення, допоможуть оформити замовлення при необхідності.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити