VS Plast - фітинги та фурнітура для поливуVS Plast - фітинги та фурнітура для поливу

VS PLAST (Україна) – фітинги для поліетиленових труб

Фітинг для поліетиленових труб – це найважливіший компонент, призначений для проектування і спорудження трубопровідних систем. Активно застосовуються для облаштування холодного водопостачання на підприємствах і приватному житловому будівництві.

Фітинги VS Plast для з'єднання труб поливу

Трубопроводи з поліетилену отримали широке застосування для створення автоматичного поливу присадибних ділянок і промислових полів. Матеріал виготовлення стійкий до біологічних речовин.

Перевага використання:

 • Висока швидкість монтажу конструкції.
 • Висока надійність і довговічність.
 • Можливість розбирання і повторного складання, часто використовується при виконанні оперативних аварійних робіт з відкачування води.

Конструктивні особливості

Фітинги VS PLAST з причини високої практичності і зносостійкості стали відмінним рішенням для прокладки водопровідних систем. По-перше, поліетилен НЕ коррозирует і не призводить до витоку води. По-друге, поліетилен пружний і гнучкий матеріал, що говорить про виброустойчивости. Це відноситься і до фітингів (поліетилен основний матеріал).

Складаються з наступних компонентів при односторонньому виконанні:

 1. обтискна гайка;
 2. обтискне кільце;
 3. стопорне кільце;
 4. ущільнювач;
 5. корпус.

Всі деталі, крім кільця ущільнювача, виготовлені з поліетилену, нейтрального до хімічних і біологічних впливів. Матеріалом виготовлення ущільнювача є стійка до високого тиску і температурі гума. Вона не потріскається з часом і не втрачає еластичність. Здатна витримати замерзання, забезпечуючи цілісність системи за умови відсутності в ній води.

Асортимент продукції

В асортименті компанії велика різноманітність для конструювання водопроводу і систем автоматичного поливу.

В наявності і під замовлення ми можемо надати:

 • з'єднувальні муфти;
 • кутові відводи;
 • разгалужувачі;
 • трійники;
 • редукційні фітинги;
 • врізки та інше.

Український виробник випускає наступні розміри:

20, 25, 32, 40 мм і інші. Вся продукція має показниками надійності, довговічності і практичності.

Як поліетиленові труби, так і з'єднувачі для них можуть витримувати такі робочі умови:

Тиск води в мережі до 10 бар.

Температура носія до 95 градусів.

Незважаючи на високі температурні показники, основне призначення поліетиленової продукції – прокладка каналів холодного водопостачання та конструювання зрошувальних систем.

Наша пропозиція

Ми пропонуємо купити фітинги VS PLAST всіх типів, розмірів і в будь-якій кількості. У нас вигідні ціни, а при необхідності надаємо допомогу кваліфікованого консультанта і послуги доставки по Україні.

На продукцію діє гарантія від виробника, ви можете бути впевнені, що система надійна, але не варто забувати про правила монтажу. Адже від цього і залежить якість роботи трубопроводу.

Продукція VS PLAST користується популярністю в Україні та далеко за її межами.