Автоматичний полив Rain BirdАвтоматичний полив Rain Bird

Обладнання Rain Bird для автоматичного поливу

Обладнання Rain Bird для автоматичного поливу

У цьому розділі ви зможете ознайомитися і придбати обладнання Rain Bird. Компанія Rain Bird (США) є одним з лідерів виробництва систем і комплектуючих для автополиву присадибних і муніципальних ділянок. Використання якісних матеріалів, інноваційних технологій, гарантійні зобов'язання 2 роки, заслужили довіру клієнтів по всьому світу.

В каталозі автополива Rain Bird ви зможете:

Купити контролер (програматор)

Контролери Rain Bird для управління поливомКонтролер автополива - це мозок системи, що дозволяє запускати полив певних зон ділянки в автоматичному режимі (без присутності людини), використовуючи заздалегідь закладені програми, враховуючи час зрошення, тривалість, наявність опадів, вологість ґрунту і т.д.

У лінійці контролерів Rain Bird є модифікації, призначені для різних завдань:

  • Полив певної кількості зон (від 1 до 48).
  • Використання контролера всередині і зовні приміщень.
  • Автономні варіанти вибору програм (живлення від батареї 9 v).
  • Матеріал корпусу і наявність додаткових функцій.
  • Без контролера неможливий автоматичний полив.

Замовити електромагнітний клапан

Клапани Rain Bird для поливуЕлектромагнітний клапан призначений для запуску певної ділянки поливу, в прямому розумінні це кран, який відкривається автоматично при подачі сигналу контролером і подає воду в певну частину системи зрошення.

Кількість зон і електромагнітних клапанів залежить від складності ділянки, протяжності, недостатньої кількості води при водозаборі і т.д. Лінійка електромагнітних клапанів Rain Bird представлена моделями HV, DV, PGA, PEB, PESB.

Купити дощувачі (сплінкери)

Дощувачі Rain Bird для поливуДощувачі - незамінний елемент автоматичного поливу. Вони дозволяють подавати воду безпосередньо до рослин і розпорошувати. Сплінкери частіше застосовуються для зрошення газонів, але можуть використовуватися для поливу окремих рослин: дерев, кущів, альпійських гірок, рокаріїв, розаріїв. Дощувачі Rain Bird діляться на дві категорії: ротори та спреї. Тут ви зможете ознайомитися і купити дощувачі Rain Bird.

Замовити погодні датчики і сенсори

Датчики опадів Rain BirdУ цьому розділі можна вибрати і купити погодні датчики, що дозволяють управляти системою зрошення, використовуючи інформацію про опади, швидкість вітру, сонячну активність, вологість грунту, температуру і т.д. Подібні датчики дозволяють більш ефективно використовувати зрошувальну систему, зберігаючи водні та енергетичні ресурси.

Придбати форсунки Rain Bird

Форсунки для поливу Rain BirdДля дощувачів типу «спреї» компанія виготовила безліч змінних форсунок (насадок), що дозволяють розпилювати воду на різні відстані. Форми і способи зрошення також відрізняються для забезпечення поливу на ділянках різної складності.

Вибравши продукцію Rain Bird і наш інтернет-магазин Аквапрайс, ви робите правильний вибір. Чудова якість обладнання, гарантія 2 роки і низькі ціни вгамують спрагу будь-якої ділянки.

0
false
false
true
Вилучити
Змінити