Автоматичний полив Hunter (USA)Автоматичний полив Hunter (USA)

Автополив газону Hunter


Зручним способом догляду за зеленими насадженнями є автополив. З його допомогою зрошують будь території, контролюють витрата води, програмують початок і тривалість сеансу, не витрачаючи час і сили – автоматика все зробить за вас. У продажу представлені системи автоматичного поливу від багатьох виробників. В Україні популярністю користуються Hunter системи – надійні і довговічні. Хантер полив в Києві допоможе купити інтернет-магазин Aqua Price.

Системи автоматичного поливу американської компанії Hunter знаходяться в п'ятірці найпопулярніших і затребуваних. Історія компанії почалася в 1981 році. Її назва походить від прізвища засновника – Едвіна Хантера. До відкриття своєї компанії Ед Хантер два десятиліття займався розробкою і проектуванням систем автополиву в компанії Toro. Бренд Hunter, як виробник, заявив про себе з виготовлення роторних дощувателів, завдяки яким компанія вирвалася в лідери з виробництва якісного обладнання для поливу.

З кожним роком виробництво набирало обертів, розроблялися нові види обладнання. У 1995 р асортимент продукції, що випускається поповнився ротаторами середнього і дальнього радіусу зрошення. З 2008 р почалося виробництво форсунки типу Mp Rotator – революційного, з технічної точки зору, обладнання для автополиву. На сьогоднішній день компанія Hunter має широку дистриб'юторську мережу в 80 країнах світу.

Автоматичний полив Hunter

Автоматичний полив системи Хантер затребуваний на невеликих присадибних ділянках і на величезних територіях. Полив газону, футбольного поля, галявини для гри в гольф – всюди затребувана установка автополива Хантер.

При виробництві поливального обладнання застосовуються інноваційні технології, дотримуються високі стандарти якості і строгий контроль. Велика увага приділяється темі раціонального і ефективного використання вологи.

Вода - важливий ресурс кожної ділянки, раціональне використання цього ресурсу першорядне завдання.

Основні особливості:

 • Повна автоматизація. Хантер можна запрограмувати на будь-який період: кілька днів і тижнів вперед. Здається час і тривалість поливу, встановлюється витрата води для кожного сеансу.
 • При бажанні запрограмовані сеанси можна відкоригувати як в ручному режимі, так і дистанційно.
 • Система оснащена погодними датчиками, які відключають подачу води в дощову погоду, при морозі і сильному вітрі.
 • Економія ресурсів – води і електроенергії.
 • Обладнання виготовляється з надійних і якісних матеріалів, що витримують агресивний вплив навколишнього середовища і перепади температур.
 • Немає необхідності демонтувати систему в зимовий час.

Автоматичний полив Hunter – якісна і надійна система, що пройшла перевірку часом, доступна за ціною. Проектувальники цінують її за широкий вибір обладнання, монтажні бригади – за легкість установки і настройки, за взаємозамінність окремих елементів, споживачі – за простоту у використанні.

Обладнання для поливу Hunter


Основні складові автоматичного поливу: контролер, електроклапан, дощувач. Вони можуть працювати автономно, виключаючи участь людини. В Україні купити автоматичний полив Hunter можна в нашому інтернет-магазині. Окрім облаштування нової автоматичної системи комплектуючі цієї торгової марки нерідко використовується для удосконалення старої системи, в складі якої є труби, з'єднання, зрошувачі, ручні крани.

У нас ви можете не тільки купити повну систему автоматичного поливу Hunter в Україні, а й замовити необхідні комплектуючі.

Оборудования для автоматического полива Hunter

У каталозі представлено наступне обладнання системи Хантер:

 • блок керування – контролери;
 • дощувачі;
 • форсунки;
 • електромагнітні клапани;
 • погодні датчики;
 • комплектуючі.

дощувачі, призначені для зрошення території, бувають двох видів: роторні і віялові. В Україні для поливу приватних територій і газонів частіше використовуються віялові дощувачі. Для установки роторних дощовиків потрібен великий запас тиску і води. Роторні розбризкувачі затребувані для зрошення великих територій – паркових зон, футбольних полів.

Форсунки Hunter полив, в залежності від призначення, поділяються на кілька різновидів: віялові, форсункі- «баблери», форсунки-ротатори. Моделі веерного типу використовуються для зрошення газонів і клумб, «баблери» – для поливу чагарників і прикореневої зони дерев, копіювальні – для зрошення великих територій.

Контролер – центральний процесор керує електромагнітними клапанами, що відкривають подачу води до дощовиків. Контролер забезпечує управління всією системою автополиву завдяки програмам, що дає можливість задавати початок і тривалість поливу, інтервал подачі води, підключати датчик дощу, сенсори вологості грунту, тощо. Контролери за місцем установки підрозділяються на два види: внутрішнього і зовнішнього застосування. Також вони відрізняються за кількістю обслуговуваних зон поливу – від 4-х до 32.

Електромагнітні клапани – найважливіші складові в системі автополиву. Вони забезпечують розбивку території по зонах, працюючи за принципом «електричного крана». Виконують функцію подачі води в зону поливу. Відрізняються по робочому тиску, загвинчування і параметрам пропускної здатності.

Погодні датчики відносяться до допоміжного обладнання. Вони допомагають контролеру регулювати сесії поливу, підлаштовуючись під мінливі погодні умови, – припиняти полив під час вітру, дощу, заморозків.

Інтернет-магазин обладнання для автополиву Hunter


Широкий асортимент обладнання Хантер для поливу ви можете купити в нашому інтернет магазині за доступною ціною з доставкою по Україні. Надійне якість відомого бренду гарантує довгий термін служби всіх складових системи. Полив газону, саду, крапельне зрошення в теплиці і безліч інших завдань виконає розумна система Hunter, завдяки якій рослини отримають достатньо вологи, а господарі ділянки – багато вільного часу.