+38 (093) 777-333-7
+38 (096) 077-333-7
magazin@aquaprice.com.ua
м. Київ Петропавлівська Борщагівка
вул. Велика Окружна 4 Н

Дренажні насоси для брудної водиДренажні насоси для брудної води

Опис дренажних насосів

Для відкачування води з колодязів, свердловин, котлованів або басейнів використовують дренажні насосні станції. Головна вимога, яку висувають до обладнання, - можливість переміщати забруднені рідини. Допускається перекачування розчинів з досить великими частками - до двох міліметрів. Дренажний насос - високопродуктивна переносна станція, яка дозволить відкачувати великі обсяги води.

Що таке дренажний насос. Облаштування

Помпа, призначена для відкачування брудної води, називається дренажним насосом. Основа пристрою - герметичний корпус. Усередині розміщені електромотор, робоче колесо з лопатями. У нижній частині є решітка, що перешкоджає проникненню занадто великих часток.

Після включення дренажного насоса починає працювати двигун, робоче колесо при обертанні створює розрідження. Вода всмоктується всередину, переміщається до вихідного штуцера, а потім через підключений шланг виводиться назовні. Домішки відводяться в відстійник.

Коли використовують дренажні насоси

Часто під час будівництва, експлуатації будинків, роботи на заміській ділянці виникає проблема: потрібно терміново видалити зайву воду.

Таке буває:

  • при затопленні - льоху, котловану;
  • після прориву труби системи водопостачання;
  • якщо необхідно осушити басейн, невелике водосховище.
Дренажний насос впорається в подібних випадках, потужності пристрою вистачить для перекачування десятків кубометрів забрудненої води. Однак для водопостачання такі апарати не годяться через недостатній напір води.

Особливості та відмінності дренажних насосів

Є два типи дренажних насосів: погружні і зовнішні. У першому випадку для роботи знадобиться тільки один шланг - для видалення води. Помпу розміщують прямо у воді, а патрубок проводить так, щоб рідина переміщалася в стічну канаву або інший резервуар. Зовнішні потребують під'єднання додаткового приймального шланга. Такий дренажний насос ставлять на поверхні, поза водою.

На які характеристики звертати особливу увагу

Для перекачування брудної води потрібен насос з особливими параметрами. Звичайна водяна помпа швидко вийде з ладу або заб'ється мулом. При виборі потрібно вивчити наступні характеристики:

  • потужність електромотора - слабкий двигун при перекачуванні великих обсягів води буде перегріватися, доведеться робити тривалі перерви в роботі;
  • продуктивність - вказує, скільки літрів на годину здатний пропустити через себе пристрій, максимум - 25 куб. м / год;
  • довжина напору - параметр означає, на яку висоту насос може підняти воду для зливу, межа - 26 м;
  • гранично допустимий розмір часток домішок у воді - чим він більший, тим менше помпа сприйнятлива до якості води.

При виборі варто звернути увагу на матеріал, з якого виконані лопаті робочого колеса. Сталеві служать довше, їх можна ремонтувати. Але і вартість такого дренажного насоса буде вищою. Зношене або зламане колесо з полімерних матеріалів доведеться замінювати цілком, ремонту воно не підлягає.

Для дренажних насосів при перекачуванні брудної води знадобляться шланги і хомути. Деякі моделі комплектуються поплавковими вимикачами. Ці пристосування спрацьовують, коли рівень води, яку відкачують, падає до мінімуму.

Експлуатація дренажних насосів

Занурювальні і зовнішні помпи можуть працювати, якщо температура рідини не перевищує +40 градусів. У разі, коли потрібно перекачати гарячу воду, необхідно застосовувати спеціальні пристрої, які витримують до + 60-70 градусів.

Занурювальні дренажні насоси охолоджуються самою рідиною, яку вони пропускають через себе. Тому робота вхолосту (без води) не рекомендується. Найкраще підключати помпу спільно з вимикачем поплавця.

Після закінчення роботи дренажний насос потрібно витягти і ретельно промити і висушити. Після цього його можна зберігати в приміщенні або на складі навіть при мінусовій температурі.

Замовлення дренажного насоса в Aqua Price

Щоб замовити обладнання для відкачування брудної води, зверніться в наш інтернет-магазин. Заповніть форму зворотного зв'язку або зателефонуйте консультанту. Менеджер розповість:

  • про характеристики обладнання;
  • як замовити дренажний насос;
  • про способи оплати, доставки товару.
У нашому інтернет-магазині є все необхідне: шланги, хомути, трійники та інші товари для водопостачання та водовідведення.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити