Ручний полив


Шланг садовий Метеор Ø 3/4", (30 м) MT-3/4-30 Presto-PS
-15%
Top
Шланг ПВХ харчовий Сrystal Tube Ø 25мм, (50 м) PVH-25-PS Presto-PS
-15%
Top
Шланг ПВХ харчовий Сrystal Tube Ø 22мм, (50 м) PVH-22-PS Presto-PS
-15%
Top
Шланг ПВХ харчовий Сrystal Tube Ø 20мм, (50 м) PVH-20-PS Presto-PS
-15%
Top
Шланг ПВХ харчовий Сrystal Tube Ø 18мм, (50 м) PVH-18-PS Presto-PS
-15%
Top
Шланг ПВХ харчовий Сrystal Tube Ø 16мм, (50 м) PVH-16-PS Presto-PS
-15%
Top
Шланг ПВХ харчовий Сrystal Tube Ø 14мм, (50 м) PVH-14-PS Presto-PS
-15%
Top
Шланг ПВХ харчовий Сrystal Tube Ø 12мм, (100 м) PVH-12-PS Presto-PS
-15%
Top
Шланг ПВХ харчовий Сrystal Tube Ø 10мм, (100 м) PVH-10-PS Presto-PS
-15%
Top
Шланг садовий Флорія Ø 1/2", (50 м) FL-1/2-50 Presto-PS
-15%
Top
Шланг силікон садовий Caramel Ø 1/2", (50 м) CAR-B-1/2-50 Presto-PS
-15%
Top
Шланг силікон садовий Caramel Ø 3/4", (30 м) CAR-B-3/4-30 Presto-PS
-15%
Top
Шланг силікон садовий Caramel Ø 3/4", (20 м) CAR-B-3/4-20 Presto-PS
-15%
Top
Шланг силікон садовий Caramel Ø 3/4", (20 м) CAR-3/4-50 Presto-PS
-15%
Top
Шланг силікон садовий Caramel Ø 3/4", (30 м) CAR-3/4-30 Presto-PS
-15%
Top
Шланг силікон садовий Caramel Ø 3/4", (20 м) CAR-3/4-20 Presto-PS
-15%
Top
Шланг садовий Simpatico Ø 3/4", (50 м) BLLS-3/4-50 Presto-PS
-15%
Top
Шланг садовий Simpatico Ø 3/4", (50 м) BLLS-3/4-50...

1 524.90 грн. 1 794.00 грн.

Шланг садовий Simpatico Ø 3/4", (30 м) BLLS-3/4-30 Presto-PS
-15%
Top
Шланг садовий Simpatico Ø 3/4", (20 м) BLLS-3/4-20 Presto-PS
-15%
Top
Показано з 1 по 50 із 977 (всього 20 сторінок)

Групи товарів: Контролери для поливу(63)


Обладнання для ручного поливу

Примусове зволоження грунту прискорює ріст плодоовочевих культур, декоративних рослин. Без достатньої кількості вологи коренева система не отримує потрібних поживних речовин. В результаті плоди і клубні дрібнішають, ягоди обсипаються, а самі рослини починають хворіти. Зволоження здійснюється одним із двох способів: вручну або із застосуванням автоматичних систем. У кожного методу є свої переваги і недоліки. Ручний полив особливо важливий для парників, в них грядки НЕ зрошуються природним чином, а монтаж автономних крапельних систем не завжди можливий.

Що називають ручною системою поливу

На відміну від автоматичних зрошувальних ліній ручний полив не вимагає використання електронних блоків управління, датчиків, складних в експлуатації форсунок. Подача води здійснюється садівником самостійно - безпосередньо в потрібні зони. Можливе застосування дощувачів - пристроїв, що розбризкують воду і встановлених стаціонарно на землі.

Що потрібно для ручного поливу

Головний елемент системи ручного зрошення - насос. Якщо будинок підключений до водопроводу, то можна використовувати тиск, створений в ньому. Додатково будуть потрібні шланги, коннектори для їх підключення, насадки, при необхідності - дощувачі.

  • Насадки на шланг - водяні пістолети застосовують найчастіше для ручного поливу. Прямі насадки на шланги використовують, якщо потрібний більш потужний струмінь води.
  • Зрошувачі, дощувачі - стаціонарно встановлюються пристрої для імітації дощу. Є моделі, які здатні обертатися і обробляти цілі сектори ділянки - до 360 градусів.
  • Візки, котушки - потрібні для зберігання і перенесення шлангів по ділянці. Візки комплектуються барабанами. Можливе використання шлангів різного діаметру.
  • Таймери - допоможуть зібрати напівавтоматичну лінію. Бувають: механічні і електричні. У першому випадку не вимагають підключення електрики. Регулювання часу - від 0 до 120 хвилин. Електричні таймери можна програмувати по днях тижня, годинах, хвилинах. Спосіб живлення - батарейки або акумулятори. При використанні таймера рекомендується включити в систему фільтри грубої очистки.
  • Шланги - якісні гумові вироби, що здатні витримувати тиск води. Не схильні до розтріскування з часом. Стійкі до впливу сонячних променів. Діаметр - від 4 мм.
  • Додаткове обладнання - фітинги, муфти, перехідники, кульові крани. Необхідні для з'єднання шлангів. Коннектори дозволяють швидко підключати водяні пістолети, помпи та інші пристрої.

Щоб вибрати все для поливу і зібрати надійну, довговічну лінію слід звертатися у великі магазини. Купівля неякісних комплектуючих може призвести до таких проблем як підвищені витрати води, вихід з ладу іншого обладнання, розрив шлангів або трубопроводів.

Ручний полив: плюси і мінуси

Головні переваги ручного поливу - простота і доступність. Не доведеться монтувати складних зрошувальних систем, підключати і налаштовувати блоки управління. Складна апаратура вимагає постійного обслуговування: очищення, заміни фільтруючих елементів. Якщо займатися поливом вручну, то досить шланга, пістолета і водяного насоса.
У ряді випадків установка автоматичної лінії неможлива або недоцільна. Наприклад, якщо потрібно зволожувати грунт в невеликих парниках, то збірка складного обладнання може не окупитися. Вручну обробити невеликий парник можна за всього 15-20 хвилин. Те ж стосується клумб, грядок, трави.

Головний мінус ручного поливу - необхідна присутність людини для включення води, приєднання шлангів. Частково цю проблему вирішують таймери і дощувачі. З їх допомогою можна зібрати просту лінію, яка буде включатися через певні проміжки часу.

При використанні ручного поливу витрати води можуть бути трохи більшими, ніж при запуску автоматичної крапельної лінії. Але сучасні пістолети і насадки на шланги для ручного поливу досить економні.

Замовлення обладнання для поливу в Aqua Price

У нашому інтернет-магазині є будь-які товари для ручного поливу. Чому звертаються в інтернет-магазин Aqua Price:

  1. гарантія на всі товари для ручного поливу;
  2. поставляємо якісне обладнання;
  3. доставка: кур'єром, поштою.

Консультанти допоможуть вибрати потрібні комплектуючі, оформити і сплатити замовлення.

0
false
false
true
Вилучити
Змінити