Обладнання для краплинного поливуОбладнання для краплинного поливу

Крапельний полив оптом і в роздріб

Автополив крапельного типу забезпечує зволоження грунту для росту рослин. Стабільність і точність подачі води не залежить від присутності власників ділянки.

В інтернет-магазині «Aqua Price» можна купити крапельний полив в Україні, знайти підходящі товари за прийнятною ціною. Менеджери нададуть допомогу у виборі матеріалів, а професійні монтажники проведуть монтаж системи зрошення.

Крапельний полив

Особливості та переваги

Крапельну систему зрошення широко використовують для теплиць, городів, виноградників, клумб і дачних ділянок. Вона часто застосовується і для поливу троянд, підходить для примхливих рослин, попереджає перезволоження грунту і опіки культур на відміну від традиційного дощування.

Мікрокрапельний полив - це:

 • подача води безпосередньо в прикореневу зону культур;
 • оптимальна температура для росту культур - вода на виході має температуру від +15 ° C;
 • витрати води скорочуються до 40-60%, а врожайність підвищується - в 2-2,5 рази;
 • найкраща засвоюваність водорозчинних добрив рослинами - до 60%;
 • організація нічного поливу: в літню пору року це оптимальний варіант для зелених насаджень.

Вибираючи між системою автоматичного крапельного поливу і зрошенням з використанням шлангів, то останній метод значно програє. Серед мінусів ручного поливу: нерівномірний розподіл води, мала ефективність в цілому, а також неестетичний вигляд ділянки, за яким протягнуті трубки.

Тому варто один раз провести монтаж крапельного поливу з автоматичним управлінням, щоб організувати якісне, економне зрошення саду, городу, газону або теплиці.

З чого складається набір крапельного поливу?

Наш інтернет-магазин пропонує купити обладнання для крапельного зрошення в Києві і Україні (з розсилкою), яке відповідає європейським стандартам і прослужить десятки років.

В асортименті представлені всі необхідні для цього товари:

 • Крапельна стрічка - сталева трубка з крапельницями, які розташовані з кроком 10-30 мм. Це основна частина для організації поливу, яка різниться за типом стрічки, її довжиною і товщиною, а також по відстані між крапельницями (стрічка з кроком 20-30 мм вважається оптимальним вибором). За способом виготовлення отворів розрізняють щілинну і еміттерну крапельну стрічку.
 • Крапельна трубка від стрічки відрізняється більшою товщиною стінок і хорошими характеристиками міцності. Вона довговічніша і підходить для організації як наземної, так і підземної системи автополиву.
 • Фурнітура та комплектуючі для крапельної трубки - крани, стартери, крапельниці, заглушки тощо.

Крім цього, в нашому каталозі представлені шланги капілярні (сочаться), фільтри, насоси та інші необхідні елементів системи.

Інтернет-магазин «Aqua Price» пропонує купити крапельний полив як для зрошення саду або клумби, так і великих площ - городів, виноградників, полів і теплиць.

Системи поливу: найкраща ціна в Україні

Крапельна трубка Україна

Ми працюємо безпосередньо з виробниками і їх дистриб'юторами в нашій країні, тому пропонуємо клієнтам доступні ціни на весь асортимент. Вартість комплекту залежить від декількох факторів, у тому числі:

 • площі і складності ділянки - наявність пішохідних доріжок, майданчиків, що вимагають організації більш складної системи поливу;
 • способу управління поливом - ручний або автоматизований;
 • джерела подачі води - центральне водопостачання, свердловина або водойма;
 • виробника і популярності бренду;
 • типу рослин (дерева, кущі або городні культури) вимагають різного підходу.

Дізнатися вартість крапельного поливу для вашої ділянки (теплиці, розарію, городу або газону), досить зв'язатися з нашим фахівцем за телефонами. Ми проведемо точні розрахунки з урахуванням факторів і допоможемо підібрати комплектуючі для конкретних потреб і бюджету.

Грамотний монтаж - запорука довговічності та надійності

Наша фірма пропонує товари для краплинного поливу і надає професійні послуги з монтажу систем в Києві і області. Якість монтажу і термін служби автоматичного зрошення залежить від правильного розрахунку, підбору і установки. Виконуємо всі роботи «під ключ» і надаємо гарантію!

Автоматична крапельна система поливу включає в себе:

 • розрахунок необхідних матеріалів і устаткування;
 • попередню підготовку території;
 • підведення крапельної трубки і монтаж обладнання;
 • підключення та налаштування системи;
 • функціональна перевірка роботи автополива.

Всі роботи з облаштування поливу на ділянці проводяться фахівцями з використанням сучасного обладнання, що дозволяє провести монтаж швидко і якісно. Звертайтеся!

Рекомендації по експлуатації і обслуговуванню

Щоб система працювала безперебійно, потрібно використовувати чисту воду і регулярно перевіряти і очищати фільтр.

Крім цього, якщо потрібно додати добриво в воду, то рекомендуємо використовувати виключно рідкі розчинні засоби. А після поливу промити всю систему протягом декількох хвилин чистою водою, щоб запобігти відкладенню добрив і засміченню емітерів.

0
false
false
true
Вилучити
Змінити