Мікроджети і мікро розпиленняМікроджети і мікро розпилення

Мікроджети і мікро розпилення

Завдяки простоті використання мікроджети, крапельниці стали одними з найпопулярніших садових комплектуючих. Причому як серед власників персональних ділянок, так і серед представників різних сільськогосподарських підприємств. Застосування мікроджет і крапельниць дозволяє створювати рівномірне і стабільне зрошення на будь-якій території.

Представлені комплектуючі для городу і для дачі володіють вражаючими плюсами. З їх допомогою можна, зокрема, організувати крапельний полив дерев і чагарників. Розпилення за допомогою крапельниць імітує природні умови, які створюються під час дрібного дощу. Мікроджети забезпечують постачання грунту і листя достатньою кількістю вологи без будь-яких побічних ефектів.

Мікро розпилення використовують для поливу наземним і підвісним способом. Підходять представлені комплектуючі та для відкритих ділянок, і для теплиць. Крім дерев і чагарників з великою кореневою системою, аксесуари з цього модельного ряду можна застосовувати для охолоджуючих систем і для тих іригаційних структур, які, навпаки, забезпечують захист від замерзання.

Особливості, види мікроджет і розпилюють елементів

Представлені крапельниці і аксесуари виготовляються з екологічно безпечних, надійних полімерів, які мають тривалий ресурсом служби.

Особливості, якими володіють ці комплектуючі для городу:

  • дозволяє зрошувати відкриті ділянки, невеликі теплиці і парникові зони
  • може використовуватися для поливу розсади, хвойних рослин, листяних дерев і чагарників
  • допускається внесення добрив, розчинних у воді тепер це не буде проблемою

Встановлювати такі елементи і організовувати крапельний полив стає гранично просто. Володіючи високою ефективністю, ці крапельниці разом з тим гранично економічні витрати окупаються досить швидко. Волога розноситься по всій захоплюваної площі, забезпечуючи рівномірне зрошення і не розмиваючи грунт. Рівень вологості зберігається оптимальним, причому як в повітрі, так і всередині грунту.

Є і параметри, за якими окремі види цих комплектуючих відрізняються один від одного:

  • робочий тиск (бар) і діаметр (мм)
  • тип адаптера зовнішній, внутрішній, подовжувач, з різьбленням, антідренажний
  • застосування антікапля, стартер для шланга, фіксація трубки і так далі

Само собою, комплектуючі для городу розрізняються і за максимальними розцінками, які залежать від характеристик. Середня вартість мікроджет і мікрораспиленія лежить в широких межах від 10 до 900 з гаком гривень. У будь-якому випадку при правильному підборі ціна швидко окупається: проблем з поливом не виникає, а служать ці елементи довго.

Звертаючись в інтернет-магазин Aqua Price, можна на зручних умовах замовити комплект мікроджет і мікрораспиленія, щоб організувати полив для дачі або для будь-якого іншого ділянки:

  • кожен елемент мікрораспиленія докладно описаний, надається гарантія від імені виробника
  • ціни на мікроджети і аксесуари до них залишаються привабливими завдяки відсутності посередників
  • комплектуючі відповідають стандартам екологічної безпеки і довговічності
У будь-який момент можна задати питання менеджерам Aqua Price, щоб докладніше дізнатися, які мікроджети і крапельниці доступні, а також зробити правильний вибір. Пропонується послуга доставки замовлень, що додатково заощаджує час.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити