Водоочищення для домуВодоочищення для дому

Очищення води в приватних будинках

Приватні будинки розташовані за межею великих міст, вода надходить з колодязів і свердловин. На її склад впливають геологічні особливості місцевості. У ній завжди присутній пісок, залізо і мул. Без попередньої водоочистки з використанням фільтрів для води цю рідину вживати для пиття не можна.

Що таке водоочищення і навіщо потрібне

Крім механічних домішок, які помітні неозброєним оком, у воді з колодязів і артезіанських свердловин присутні бактерії, пестициди та інші токсичні і небезпечні для людини речовини. Її мінеральний склад не відповідає нормам і стандартам якості. У рідині спостерігають підвищений вміст фтору, заліза, магнію і кальцію. Ці компоненти псують не тільки здоров'я всіх членів сім'ї, а й побутову техніку. Кальцієві відкладення ушкоджують Тени, а залізо залишає характерні руді плями на випраній білизна.

Щоб уникнути появи таких ситуацій, воду з колодязів потрібно очищати перед подачею в будинок. Для цієї мети використовують найрізноманітніші методи водоочищення. Щоб вибрати варіант, який найбільш підходить для конкретної місцевості, власнику ділянки потрібно провести лабораторне дослідження рідини. Аналіз складу може провести не тільки спеціалізована дослідницька компанія, але і фірма, що займається виробництвом фільтрів для води. Результати тесту покажуть справжній рівень мінерального складу, кількість природних забруднень.

Отримані дані можна використовувати при виборі підходящої системи фільтрації.

Поширеними проблемами води, що усуваються за допомогою цього обладнання, є:

  • надмірна жорсткість. Виникає при підвищеній концентрації солей магнію і кальцію
  • високе значення кількості заліза
  • механічні забруднення у вигляді піску або мулу
  • наявність у складі бактерій
  • промислові забруднення. Поблизу від будинку може розташовуватися фабрика, завод або поле, яке обробляється пестицидами

Тому кожна система фільтрації повинна мати фільтри грубого і тонкого очищення, пом'якшувач, який знезаражує елемент або компонент.

Особливості та вид очищення

Устаткування для очищення води для дачі або приватного будинку розділяють на декілька основних груп. Відрізняються фільтри вартістю, конструкцією і методом установки.

Система фільтрації для будинку може бути наступних видів:

  • фільтр зворотного осмосу. Усередині корпусу розміщена мембрана. Через неї протікає вся вода, що надходить в будинок. Водоочищення таким методом повністю позбавляє рідину від механічних і біологічних домішок, хлору. Устаткування для очищення води показало якість очищення до 98%
  • проточні фільтри. Водоочищення відбувається за допомогою проходження рідини через кілька елементів. Мінімальна кількість використовуваних одночасно картриджів 3 штуки. Ці комплектуючі для водоочищення вузли мають різний наповнювач. Вугільний фільтр для очищення води допомагає позбутися від хлору і неприємних запахів, іонообмінна смола усуває солі магнію і кальцію, стандартний видаляє механічні забруднення

Існують ще настільні фільтри для грубого очищення питної води і фільтри-глечики.

Магістральний фільтр для очищення води приєднують безпосередньо до водопроводу. Найбільш популярними варіантами є колба, кабінетний тип, колона. Деякі такі фільтри для води покликані очищати її від одного виду забруднення заліза, піску, іржі, сірководню та ін.

Середні розцінки

Водоочищення для житлового будинку має різні ціни. Залежать вони від якості води і обладнання, що використовується для його досягнення. Ціна звичайних фільтрів буде нижчою, ніж магістральних приладів.

Інтернет-магазин «Aqua Price» пропонує придбати комплектуючі для водоочищення деталі, фільтри і завантаження. Ми довгий час працюємо з постачальниками сучасного обладнання для очищення води і виставляємо лояльні ціни. Для отримання консультації достатньо зв'язатися з нашими менеджерами. Кожен фільтр і комплектуючі для водоочищення продаються з гарантією якості.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити