Комплектуючі для насосівКомплектуючі для насосів

Комплектуючі для насосів

Комплектуючі для насосів - спеціальні пристрої, аксесуари та обладнання для застосування в насосному обладнанні або магістральному водопроводі. Забезпечують працездатність агрегатів протягом усього періоду експлуатації, подовжують термін їх служби. Ціна комплектуючих для поливу дозволить організувати систему автоматичного поливу з мінімальними витратами.

Чому необхідні комплектуючі для насосів

У процесі тривалої експлуатації насосного обладнання для городу збільшується ймовірність поломок і несправностей. Нерідко причиною збою у насосів виступає перегрів, викликаний надмірно довгою роботою. Серед інших негативних чинників:

  • сильно забруднена рідина
  • перевантаження устаткування
  • аномальна температура повітря і інші

У такому випадку необхідні запчастини для насосів торцеві ущільнення вала, проміжна камера з підшипником, ремкомплект, вал з ротором, внутрішня гільза і багато іншого.

Крім насоса, вийти з ладу можуть допоміжні комплектуючі для поливу:

Якщо комплектуючі для насоса прийшли в непридатність. їх без зусиль можна замінити, не вдаючись до допомоги професійних майстрів.

Устаткування для поливу має свої конструктивні особливості і способи установки запчастин. Окремі деталі призначені тільки для конкретних моделей і можуть не підійти іншим. При підборі нового елемента необхідно дивитися маркування та технічні характеристики.

Основні види комплектуючих

Мембрани

Гумові мембрани - головний елемент розширювальних баків в системах автополива для дачі. Мають великий діапазон робочих температур, витримують тиск до 8-10 bar. Ряд виробів виготовляється з бутилкаучуку. Цей матеріал практично непроникний для водяної пари і газів, стійкий до кисневого старіння. Такі мембрани для поливу газону і присадибної ділянки відмінно переносять вплив домішок гликолей, мінеральних масел, вуглеводнів, які можуть міститися в робочому потоці.

Манометри

Забезпечують контроль тиску робочого потоку, допомагають налаштувати роботу обладнання для поливу відповідно до вимог виробника. При заміні пристрою для дачі необхідно знати діаметр різьби для підключення до насоса.

Гідроакумулятори для насосів

Комплектуючі для поливу - розширювальні ємності для заповнення гарячою або холодною водою об'ємом до 1 тисячі літрів. Поставляються в вертикальному або горизонтальному сталевому корпусі, який покривається спеціальною захисною емаллю. Можуть застосовуватися з різними видами центробіжних насосів. Такі товари для саду захищають від гідроударів, скорочують споживання енергії і економлять місце.

Клапани зворотного ходу

Пристрої застосовуються на насосах для поливу газону і культурних рослин з метою виключення повернення рідини в джерело водопостачання. Забезпечують отримання води безпосередньо після запуску насоса при одноразовому заповненні магістралі. Якщо клапан монтується після лічильника, він виключає його обертання у зворотну сторону. Як матеріал для виготовлення використовується стійка до підвищеного тиску латунь.

Ціни на комплектуючі для поливу

Вартість комплектуючих для насоса залежить від виду запчастини, аксесуара і обладнання, матеріалів виготовлення, технічних характеристик, наявності додаткових функцій. На ціну впливає бренд, а також марка, модель пристрою для дачі.

Інтернет-магазин Aqua Price пропонує придбати комплектуючі для насосів від провідних виробників, чия продукція відповідає кліматичним умовам України. У каталозі представлені мембрани, фланці, зворотні клапани, манометри та інші запчастини для насосів, що забезпечують безперебійну роботу системи зрошення.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити