Автоматичний полив Україна


Форсунка регульована Hunter 15A
-20%
Top

Форсунка регульована Hunter 15A

За допомогою форсунки для поливу, яка не входить в базову комплектацію системи автополиву, значно ро..

32 грн. 40 грн.

Клапан электромагнитный Hunter PGV-100GB
-28%
Top

Клапан электромагнитный Hunter PGV-100GB...

Американська торгова марка Hunter представляє повний асортимент компонентів і складових модулів дл..

393 грн. 545 грн.

Форсунка Hunter MP Rotator 2000 90°-210°
-30%
Top

Форсунка Hunter MP Rotator 2000 90°-210°

Ротаторна головка - переможець численних тестів, перевірок і випробувань у сфері іригації. Hunter MP..

183 грн. 262 грн.

Дощувач роторний Hunter PGJ-04
-20%
Top

Дощувач роторний Hunter PGJ-04

Роторні дощувачі PGJ-04 (Hunter) створені для забезпечення оптимального поливу. Підходить для догляд..

278 грн. 347 грн.

Дощувач Hunter Pros - 04
-20%
Top

Дощувач Hunter Pros - 04

Дощувач Hunter Pros 04 призначений для обладнання автоматичної системи поливу середніх ділянок, замі..

54 грн. 67 грн.

Дощувач ECO-04-3090
-20%
Top

Дощувач ECO-04-3090

Дощувач Hunter ECO 04 3090 дозволяє організовувати полив рослин, застосовується ротаторний принцип з..

259 грн. 324 грн.

Датчик дощу Hunter Mini-Clik
-20%
Top

Датчик дощу Hunter Mini-Clik

Система автоматичного поливу бути не може обійтися без пристроїв, які б НЕ обеспечівали контроль кіл..

875 грн. 1 094 грн.

Контролер Hunter XC 401i-e (внутрішній)
-27%
Top

Контролер Hunter XC 401i-e (внутрішній)...

При створенні автоматичної системи зрошення присадибної ділянки не обійтися без засобів автоматизаці..

1 546 грн. 2 118 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Автоматичний полив Україна

Обладнання для автоматичного поливу в Україні


Обладнання для автоматичного поливу в Україні

В інтернет-магазині Aqua Price представлені світові бренди з виробництва обладнання для автоматичного поливу, вибравши необхідні позиції, ви можете замовити і купувати.

У століття автоматизації на зміну ручній праці приходять розумні механізми. Поливати рослини вручну утомливо і непродуктивно. З кожним роком все більш актуальною стає послуга зі встановлення обладнання для автоматичного поливу. Купивши автополив, власник ділянки може не переживати про своєчасне зрошенні рослин. Автоматика працює без втручання людини.

Автополив – складна система іригації, що складається з безлічі функціональних вузлів і агрегатів, таких як:

 1. Насосне обладнання (Pedrollo, Speroni), подає воду під тиском, необхідним для роботи системи автополиву.
 2. Мережа труб, що забезпечує подачу води на необхідні зони ділянки, вузли, агрегати. Монтаж труб проводиться із застосуванням сполучних фітингів (Irritec, Unidelta).
 3. Блок керування – контролер (Hunter, Gardena, Rain-bird) для своєчасного запуску необхідних ліній поливу, контроль стану, забезпечення комплексу.
 4. Погодні датчики (Hunter) – пристрої, що збирають інформацію про атмосферний стан навколишнього середовища: опади, вітер, сонячна активність.
 5. Дощувачі, форсунки, електромагнітні клапана, краплинні стрічки (Hunter, Rain-bird) – функціональні вузли і пристрої, які безпосередньо подають воду рослинам, використовуючи різні методи розпилення.

Обладнання для автоматичного поливу газону


Обладнання для автоматичного поливу газону

Автополив газонів - найбільш затребуваний вид автоматичного зрошення. Велике споживання вологи і значна площа газону змушує власників присадибної ділянки відмовитися від ручного зрошення на користь автополива. Газонні ділянки зрошують роторними і спреевимі дощувателями, здатними розпорошувати воду на значні відстані.

Як працює система автополиву газону? Вода подається з водопроводу, свердловини або накопичувальної ємності. За допомогою фільтра очищається від забруднень, далі по трубах надходить до дощовиків. Виконуючи команду контролера, електромагнітні клапани регулюють подачу води. Форсунки, встановлені на зрошувачі, рівномірно розподіляють вологу.

Насосна станція, що служить для подачі води в систему, необхідна, якщо тиск у водопроводі низька або коли використовується свердловина, накопичувальна ємність. Продуктивність станції характеризується кількістю і тиском видається води. При виборі моделі орієнтуються на передбачувану площу зрошення. Розраховуючи витрата води, потрібно враховувати деякий запас, передбачений для побутових цілей.

Фільтри очищають воду від небажаних домішок у вигляді піску і інших механічних частинок, продовжуючи термін служби дощовиків і форсунок.

Труби, що використовуються для подачі води до дощовиків, виготовляються з матеріалів трьох видів: ПВХ (полівінілхлориду), поліпропілену і поліетилену. У місцевостях з холодним кліматом використовувати труби ПВХ не рекомендується, так як при низьких температурах порушується герметичність. Поліетиленові труби (ПЕ) універсальні в експлуатації.

Електромагнітні клапани потрібні для забезпечення черговості при подачі води до дощовиків, працюють за принципом крана, подаючи воду на потрібну ділянку. За допомогою контролерів (программаторов) здійснюється програмування часу автополива кожної ділянки. Вони управляють клапанами, по черзі відкриваючи воду в лініях. Від контролера залежить, скільки в його арсеналі програм і запусків, яка кількість електромагнітних клапанів обслуговується.

Дощувачі в системі автоматичного поливу: статичні (спреї) і роторні. Для маленьких ділянок з нерівною місцевістю підійдуть дощовики статичні, одночасно поливають весь газон. Ротори, обертаючись за і проти годинникової стрілки, поливають ділянку по радіусу. Їх застосовують для зрошення великих площ (футбольних полів, парків).

У дощовиків радіус зрошення регулюється форсунками. Для установки автоматичної системи поливу знадобляться і інші монтажні вироби: адаптери, перехідники, дроти, різні з'єднувачі. У Києві системи поливу можна купити в інтернет-магазині Aqua Price.

Крапельний полив дерев, чагарників здійснюється з допомогою кореневого поливу, крапельних стрічок і трубок, мікрозрошення. Ротори, копіювальні, спреї тут неефективні, в зв'язку з поверхневим зволоженням, безліччю перешкод і перешкод.

Система автоматичного зволоження і поливу береже час і нерви, економить водні ресурси, електроенергію, збільшує термін служби насосного обладнання.

Рівномірність поливу дозволяє рослинам своєчасно отримувати воду, розвиватися.

Обладнання для автополиву відомих брендів в Україні


Серед виробників компонентів автоматичного поливу лідирують три американських бренду – Hunter, Toro, Rain-Bird.

Автополив Хантер добре відомий на ринку поливальної індустрії. Компанія, яка заявила про себе в 1981 році, займається виключно розробкою і виробництвом професійного обладнання для автополиву.

Основний напрямок діяльності Rain-Bird – робота з водою. Компанія випускає широкий асортимент продукції – насосні станції, фонтани, генератори туману і багато іншого. Витрати на утримання арсеналу випробувальних і виробничих комплексів, штату техніків і конструкторів відбилися на собівартості продукції. Ціни на обладнання Rain-Bird трохи вище, ніж у найближчих конкурентів, тому продукція цього бренду продається гірше.

Компанія Toro Company в 2014 році відсвяткувала столітній ювілей. Світовий постачальник інноваційного, будівельного обладнання для обслуговування ландшафту, зрошення. Українському споживачеві компанія відома снігоприбиральної технікою, маленькими тракторами, газонокосарками.

Представництва Toro знаходяться в 90 країнах. У США є лідером ринку систем поливу, обслуговуючи великі об'єкти: спортивні споруди, міські парки. Для зрошення спортивних об'єктів пропонується обладнання, якого немає в арсеналі інших фірм – гармати для поливу футбольних полів.

В інтернет-магазині Aqua Price можна купити обладнання для автополиву:

 • дощовики статичні і роторні:
 • форсунки до дощувачі;
 • електромагнітні клапани;
 • датчики дощу;
 • контролери управління.

Всі три популярних бренду поставляють продукцію відмінної якості. За характеристиками складові зрошувальних комплексів приблизно однакові і абсолютно взаємозамінні.

Вибираючи систему для зрошення, потрібно задуматися, чи є у виробника потрібні комплектуючі. Купивши автополив Хантер, будь-яку деталь при виході з ладу легко замінити аналогічною деталлю фірми Toro або Rain-Bird. Базові комплектуючі цих трьох систем стандартизовані: у електромагнітних клапанів, поливальних головок, сполучних деталей і вузлів стандартна різьблення і діаметр.

Кожна компанія має в своєму розпорядженні власними розробками. Це форсунки і розпилювачі, що заощаджують воду або утворюють струменя незвичайної форми, з'єднувальні деталі нестандартної конструкції та ін. Наприклад, викликає інтерес нова розробка компанії Hunter – багатоструменеві ротатор (MP-Rotator). У порівнянні зі звичайними моделями ротаторів він володіє поліпшеними характеристиками і забезпечує полив ділянок равномерней і витрачає вдвічі менше води.

Інтернет-магазин Aqua Price використовує форсунки MP-ROTATOR на своїх об'єктах і настійно РЕКОМЕНДУЄ використовувати вам. Форсунки Ротатори дозволять уникнути безлічі проблем з поливом.

Переваги покупки обладнання для поливу в Aqua Price


Купуючи обладнання незнайомих фірм, споживач отримує «кота в мішку». Невідомо, як довго воно прослужить. При поломці виникне проблема з купівлею і заміною деталі. У автополивом світових брендів основні комплектуючі взаємозамінні. Здійснюються безперебійні поставки обладнання в Україну. Методичні посібники з гідравлічного розрахунку і проектування автополива полегшують роботу монтажників і наладчиків.

Обладнання для поливу на прилавку магазину Aqua PriceКупуючи продукцію фірм зі світовим ім'ям, ви отримуєте якісне обладнання та гарантійне сервісне обслуговування. Гарантія на продукцію становить від 3 до 5 років. Практично все обладнання цих брендів не дуже різниться за якістю і функцій. Може бути різниця тільки в ціні. Якщо розглядати повну вартість автополиву, левову частку складає автоматика і дощовики. На труби і фітинги припадає третина загальної ціни.

Системи автополиву світових брендів:

 1. довговічні і надійні;
 2. мають гарантійне сервісне обслуговування;
 3. комплектуючі взаємозамінні;
 4. немає дефіциту в поставках запчастин.

Купивши обладнання фірм Торо або Хантер, можна надовго забути про ремонт і заміну деталей. Якщо товар вийде з ладу, його легко можна придбати в сервісному центрі або на складі дистриб'ютора. Великий вибір обладнання пропонує інтернет-магазин Aqua Price (Київ).

Ви можете перейти до відповідного розділу, ознайомитися, вибрати і купити товари для автополиву або вислати список товарів нам на пошту(magazin@aquaprice.com.ua), і співробітники Aqua Price підберуть, проконсультують, визначать вартість вашого замовлення. Товари, представлені інтернет–магазином Aqua Price, сертифіковані, перевірені часом і ефективним використанням. Гарантія виробника до 3 років (в залежності від бренду).

1
false
false
true
Вилучити
Змінити