Насадки для поливуНасадки для поливу

Насадки на шланг для поливу

Зрошування саду або городу на присадибній ділянці роблять ручними інструментами. Для комплектації системи ручного поливу потрібна гнучка магістраль і насадки на шланг, що впливають на характеристики водяного потоку – конфігурацію струменя, ділянку розпилюваної вологи. Від вибору комплектуючих системи поливу для дачі залежить ефективність і трудомісткість процесу.

Полив городу насадкою на шланг

Особливості і види насадок на шланг

Головна функція – вибір режиму для поливу городу. Зміна інтенсивності і форми водяного струменя відбувається через форсунки. Так застосовують різні способи зрошування, не використовуючи декілька насадок для поливу. Для вибору треба вивчити види розпилювачів, особливості їх конструкції, експлуатаційні якості.

Насадки-брандспойт для шланга

Насадки на шланг для поливуНасадки-брандсбойт для поливу мають конусну форму, без пістолетної рукояті. Виготовляється з поліпропілену, стійкого до механічних дій. Застосовуються для поливу, очищення поверхонь від бруду і пилу, під час ремонтних робіт. Для зручності фіксації корпус з рифленням. Може встановлюватися на поливальний шланг діаметром 12, 15 і 19 мм

Особливості моделі:

 • плавний запуск поворотом конусного розпилювача;
 • можливість зміни режимів – струмінь, конус або «туман»;
 • спрощена конструкція збільшує термін експлуатації.

Після вибору режиму водяний струмінь литиметься постійно, не треба фіксувати курок або інший обмежувальний механізм. Це зручно для городу з великою площею, наповнення місткостей або при тривалому використанні. Із-за простоти конструкції ціна нижча, ніж у пістолетних аналогів.

Поливальні металеві пістолети

Для зручності використання цей інструмент має пістолетну рукоять. Внутрішні елементи зроблені з металу, що підвищує максимальний поріг тиску до 5 атм. Виготовляються із стійких до ржавіння матеріалів, не змінюють властивостей під впливом водорозчинних добрив. Металева насадка на шланг для поливу з пластиковими накладками для тривалого зрошування.

Параметри вибору поливальних насадок :

 • Режими: жорсткий, повний або плоский струмінь, м'яке розпиленння, «душ», «конус», «центр». Кількість залежить від виду насадок.
 • Функціональність. Зміна режимів відбувається після зміщення поворотної голівки. Додатково є фіксатор курка для тривалої роботи.
 • Підключення стандартне, за допомогою коннекторів.
 • Ремонтопридатність. Розбірні, частково розбірні або моделі, що не обслуговуються.
 • Способи застосування. Багатофункціональні насадки на шланг можна використати для миття присадибних будівель, облаштування сезонного душу.

Це зручний варіант для поливу городу з підключенням до центрального водопроводу. Причина – зміна тиску (натиску) води не зруйнує конструкцію. Металеві поливальні пістолети комплектуються латунними форсунками з великим ресурсом роботи, збільшеної площею розпиляли.

Пластикові поливочні пістолети

Пістолет пластиковий на шланг для поливу

Це дешевший аналог конструкцій з металевими комплектуючими. Заміна на пластикові запчастини здешевила насадки для поливу з полімерів. Проте це відбилося на максимальному тиску в системі – до 4 атм. Конструкція розбірна, можна робити ремонт або обслуговування самостійно.

Функціональність, як і в металевих аналогах. Різниця в довговічності застосування. Полімерні моделі менш міцні, чим сталеві. Механічна дія або різкий перепад тиску може привести до ушкодження внутрішніх компонентів, відновлення або заміна яких не завжди доцільна. Причина – низькі ціни на пластикові пістолетні насадки на поливальний шлаг, простіше купити нову.

Порівняння характеристик і цін на поливальні насадки

Перед вибором моделей аналізують переваги і недоліки. На необхідні характеристики впливають умови експлуатації, параметри системи подання води. Для дачі і невеликого городу важлива зручність, якщо устаткування застосовується на будівництві або інших роботах, вимоги до поливальних насадок збільшуються.

Вид поливальних насадок

Вид поливальних насадок Переваги Недоліки
Брандсбойт
 • Надійність
 • Плавна зміна режимів
 • Збільшений водовиливів
 • Просте підключення
 • Немає миттєвої зупинки
 • Відсутність рукояті
Металевий пістолет
 • Зручна рукоять
 • Максимальний тиск до 5 атм
 • Стійкість до ушкоджень
Нерозбірна конструкція
Пластиковий пістолет
 • Ремонтопридатність
 • Більше число режимів
 • Низька ціна
Не стійкий до ушкоджень

Середня вартість насадок на шланг залежить від конструкції. Ціни на моделі брандспойт – від 45 грн, продаються набори по 25 шт. Металеві пістолети-насадки можна купити за 180-200 грн. Пластикові аналоги продають за 80-100 грн

Плюси купівлі в нашому інтернет-магазині Aqua Price

Для вибору поливальних насадок для шланга і іншого устаткування для поливу розроблена зручна система пошуку. Є фільтрація за способом застосування, ціною, типом і серією. Ми пропонуємо моделі від відомих виробників, що пройшли перевірку часом. Менеджери допоможуть з вибором, проконсультують про способи оплати і доставки.
0
false
false
true
Вилучити
Змінити