Крапельна трубка


Крапельна трубка Irritec & Siplast Junior
-57%
Top

Крапельна трубка Irritec & Siplast Junior...

Зволоженню грунту безпосередньо в кореневій системі допомагає крапельна трубка. Irritec і Siplast ..

838 грн. 1 939 грн.

Крапельна трубка Irritec & Siplast Multibar
-38%
Top

Крапельна трубка Irritec & Siplast Multibar...

Крапельна трубка Irritec Multibar - шланг з вбудованими рівномірно розподіленими крапельницями. За..

1 965 грн. 3 144 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Крапельна трубка

Крапельна трубка в продажу по Україні

Крапельний полив - це мережа водопроводів малого діаметра для забезпечення дозованого надходження крапель вологи в точку, де потрібно змочування тільки коренів рослини в грунті або грунту разом із зеленню. Зрошення проводиться за допомогою крапельниць - емітерів, винесених в віддалені від джерела місця або з'єднаних в систему за допомогою тонкостінних стрічок, гнучких трубок, шлангів.

Переваги крапельної трубки

Пристрій являє собою поліетиленовий рукав, здатний витримати тиск до 4 атмосфер (40 МПа), щоб подати рідину на великі відстані. Це в 4 рази перевищує можливості стрічкової моделі з вмонтованими емітерами. Крапельна трубка має і інші переваги:

 • простота збірки і використання іригаційної системи;
 • раціональне водоспоживання при сталій вологості;
 • можливість автоматизації зрошення.

Точковий крапельний полив обмежує ріст бур'янів і хвороб плодових культур, вода доставляється до кореня рослини. Система безвідмовно працює протягом багатьох сезонів за умови попереднього очищення води з джерела від механічних домішок.

Параметри пристрою для точкового поливу

Емітер (крапельниця) - відрізок пластикової трубки довжиною 32 мм з лабіринтами всередині. Додаткові ходи стабілізують тиск всередині системи і створюють турбулентність, що запобігає засміченню випускних отворів. Підбирається крапельна трубка за основними характеристиками:

 • діаметр рукава - 13 або 16 мм, другий застосовують частіше;
 • товщина стінки - 0,9-1,1 мм: від показника залежить міцність виробу;
 • тиск в трубці - до 4 атм, номінальне значення 10 МПа;
 • дистанція між емітерами - від 20 до 100 см;
 • водоспоживання при номінальному тиску 2 л / год, максимальна - 3,9.

Трубка для краплинного поливу стійка до впливу зовнішніх атмосферних чинників і впливу розчинених у воді добрив. Прокладають лінії водопостачання під і над землею, по її поверхні.

Напрямки використання ліній з крапельниць

Випуском трубок займаються багато країн, включаючи Туреччину, Білорусь, Україну, Італію, Ізраїль. Користуються попитом вироби Irritec і Siplast з Італії, угорські Poliext. Застосовується крапельна трубка для створення систем прикореневого поливу різних рослин:

 • овочевих, садових культур і квітників;
 • зелені ландшафтного дизайну і живоплотів;
 • балконних, тепличних і оранжерейних рослин.

Щоб зібрати просту схему поливу, досить прокласти вздовж кущів на грядці шланг з заглушкою на дальньому кінці і підключити його до вентиля на джерелі водопостачання. Поставляється трубка для краплинного поливу бухтами 50,100, 400 м.

Відмінні риси шланга з емітерами

Зовні його можна визначити по вбудованим крапельницям, розташованим рівномірно по довжині трубки - зазвичай через 33 см. Є відмінності в конструкції емітерів. За цією ознакою виділяють 2 типи шлангів:

 1. Некомпенсована система. Напір змінюється в залежності від рельєфу. Рекомендується для прокладки на рівнинних ділянках в обхід пагорбів і ярів.
 2. Компенсована модель. Зміна тиску в шланзі не впливає на витрату води: в крапельниці вмонтований спеціальний силіконовий клапан - він перекриває вилив води при збільшенні напору. Це своєрідний редуктор тиску, встановлює рівну витрату рідини на початку мережі і в її кінцевій точці.

Вартість другої моделі вище.

Купити крапельну трубку в інтернет-магазині Aqua Price

В інтернет-магазині Aqua Price представлений широкий асортимент крапельної трубки різної довжини, відстань між емітерами, виробниками і цінами. Дізнатися ціну на крапельну трубку і отримати консультацію по підбору обладнання, замовити прорахунок і проектування поливу ви завжди можете у консультант-менеджерів магазину Aqua Price.