Крапельна трубка багаторічна Presto-PS (крок 25 см, 200 м) (MCL-25-200)

  • Presto-PS
  • Виробник:  Presto-PS
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  mcl-25-200
  • Артикул: ар-844

789.53 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Крапельна трубка багаторічна (25см, 200м) MCL-25-200 Presto-PS

Правильна організація процесу поливу ділянки - умова інтенсивного росту корисних культур при помірних витратах фізичної праці і коштів. Крапельна трубка багаторічна (25см, 200м) MCL-25-200 Presto-PS - одна з кращих комплектуючих систем поливу широкого призначення. Для забезпечення припливу води за місцем призначення, досить розмотати трубку з бухти і протягнути її вздовж ряду. Подача води проводиться як самопливом з резервуара, так і насосом, що створює тиск в трубці до 2 атмосфер.

Технічні особливості

Багаторічна крапельна трубка Presto-PS (MCL-25-200) продається готовою до монтажу. З проміжком в 25 сантиметрів в стінки трубки вмонтовані емітери, через які вода надходить в грунт. Після закінчення сезону поливу, трубку крапельну легко змотати на барабан або в бухту і залишити на зберігання в будь-якому приміщенні.

Виготовлена ​​трубка з світлостабілізованного полівінілхлориду - полімеру, який не боїться сонячних променів і хімічних впливів з боку добрив, гербіцидів і пестицидів. Для прокачування технічних рідин трубка не призначена. Крапельний полив здійснюється чистою водою або розчинами добрив. Перед входом в систему необхідно встановити фільтр механічного очищення води, що затримує домішки діаметром від 0,1 мм. Це необхідно для захисту від засмічення трубки і каналів емітера.

Поливна ПВХ трубка використовується на ділянках відкритого грунту і в теплицях. Відстань між каналами подачі води в 25 см обрано не випадково - це оптимальний інтервал для забезпечення доступу до води більшості культурних рослин, що вирощуються по науково обґрунтованій агротехніці. При використанні трубки MCL-25-200 Presto-PS до коріння надходить до 90% використовуваної води.

Технічні характеристики:

Експлуатаційний тиск 0,5 - 2 бар
Умовний прохід 16 мм
Довжина в бухті 200 м
Крок установки наконечників 25 см
Середня витрата води з одного емітера 2 л/ч
Термін служби До 7 сезонів
Світлостабілізація +

Особливості застосування

Багаторічні поливні трубки з вбудованими крапельницями використовують як в домашньому господарстві, так і при промисловому вирощуванні тепличних і городніх культур. З трубки легко створити систему складної конфігурації, що забезпечує доступ води до всіх рослин на ділянці. Для цього немає необхідності розрізати трубку на частини - матеріал еластичний, але досить жорсткий, щоб виключити можливість перегинів і заломів.

Радіус вигину необхідно дотримуватися більше 10 см, в цьому випадку вода для поливу буде проходити вільно і не створюватиме великого гідродинамічного опору. Максимальна довжина однієї гілки поливу - 150 м. На цій відстані зберігається рівномірність подачі рідини в діапазоні робочого тиску.

Середні ціни

Вартість трубки тривалого користування в магазинах України - в межах 751 - 975 грн за 200 метрову бухту без урахування транспортування.

Переваги покупки в магазині Aqua Price

  • тільки продукція оригінального виробництва
  • доставка без затримок
  • оплата будь-яким зручним для покупця способом
  • продаж в роздріб і опт
Параметри пристрою
Діаметр
Тип
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

0
false
false
true
Вилучити
Змінити