Фільтр дисковий 1 ¼ '' НР Irritec

-35%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Дисковый фильтр 1 ¼ НР

324.27 грн.  499.18 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Фільтр дисковий Irritec 1 ¼" (Зовнішня різьба)


Фільтр — компонент, з якого починається монтаж автоматичного поливу. Призначений для якісної механічної очистки води, що надходить в подальші ланки мережі поливу. Фільтр Irritec — виріб з поліпропілену, який монтується на вході водопроводу.

Конструктивні особливості


Виріб з поліпропілену, отриманого з якісної італійської сировини. Вироблено шляхом лиття під тиском в форму. Це забезпечило йому пластичність і механічну стійкість. Щільний матеріал не дасть зруйнувати цілісність пристрою при виконанні робіт або сервісному обслуговуванні.

Гарантує високу ступінь очищення до 130 мікрон, що досягається завдяки поліпшеному фільтруючому елементу. Являє набірний картридж з спресованих дисків просічених канавками, що забезпечують протік води. Вловлює як біологічні, так і неорганічні частинки. Але в міру експлуатації він засмічується і вимагає обслуговування — промивання картриджа.

Легко монтується на нарізні сполучення 1 1/4 дюйма до труб. При монтажі рекомендується використовувати фітинги з футорка і обтискними муфтами, що дасть без розбирання демонтувати його і провести обслуговування. Найважливішою частиною в системі поливу або зрошення, звичайному домашньому водопроводі. Механічне очищення забезпечує високу якість води, скорочуючи ступінь зносу інших складових системи. А заміна картриджа не вимагатиме демонтажу, для цього буде потрібно відкрутити нижню кришку і вийняти фільтруючий компонент.

Характеристики:

  • Ступінь очищення – 130 мікрон.
  • Максимальний робочий тиск – 8 бар.
  • Температурний діапазон – від -40 до +50 градусів.

Купівля з доставкою в інтернет-магазині Aqua Price


Якщо необхідно купити дисковий фільтр 1 1/4 в Києві, то краще звернутися по консультацію. Ми пропонуємо якісні деталі для поливу і надаємо послуги оперативної доставки по Україні.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Групи товарів: irritec,фільтри

1
false
false
true
Вилучити
Змінити