Дощуватель віяловий Pros-04-PRS40-CV Hunter (шток 10 см)

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Pros-04-PRS40-CV

222 грн.  277 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 620
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Дощувач віяловий Pros-04-PRS40-CV представляє пристрій для розбризкування води під час поливу присадибної ділянки. Виріб виготовлено з високоякісного полімеру і має універсальну конструкцію, що робить його легким в експлуатації і надійним в роботі. Сфера застосування спреєвих зрошувачів не обмежується одним приватним сектором. Системи поливу з їх застосуванням використовуються також для облаштування промислових зрошувальних комплексів. Пристрій розроблений для спільної роботи з форсункою MP Rotator.

Конструктивні особливості

Віяловий дощувач "Прос 04 прс40 св" представляє виріб з високоякісного полімерного пластику. Матеріал не схильний до корозії і інших несприятливих факторів, які чинять негативний вплив. Пристрій ергономічний і привабливий зовнішні, що дозволяє розмістити в необхідному місці без псування зовнішнього вигляду ландшафтного дизайну. До конструктивних особливостей віялового дощувача варто віднести наявність спеціального промивного сопла. Якщо при монтажі в спрей потрапили бруд, пісок або інше дрібне сміття, то воно ефективно буде видалено. А для герметичності корпусу сплінклер оснащений спеціальним пресованим ущільнювачем. Матеріал є надстійким до ультрафіолетового випромінювання, що гарантує тривалий термін служби без змін.

Сплінкерний дощувач Pros-04-PRS40-CV оснащений регулятором тиску потоку води. Він дозволяє в постійному режимі підтримувати тиск струменя на рівні 2,8 бар (ідеально для форсунок MP-rotator), що буде гарантувати високу якість поливу, а, отже, і інтенсивність росту рослин на ділянці.

Пристрій від американського виробника Hunter володіє унікальними якостями, що дозволяють працювати протягом тривалого часу і стабільно зрошувати територію. Для побудови системи поливу встановлюється кілька дощовиків, які перекривають всі зони поливу.

Технічні характеристики

Дощувач Pros-04-PRS40-CV має загальну висоту в 155 мм при розмірі штанги 100 мм, а діаметр вхідної труби становить 57 мм. Розбризкувач встановлюється на стандартне різьбове кріплення 1/2". Діаметр зони покриття при поливі залежить від розміру встановленої в розпилювач форсунки, здатний витримувати робочий тиск до 7 бар. Можливість роботи з потужними насосами і автономними поливальними станціями.

Наша пропозиція

Купити спрей дощувач Pros-04-PRS40-CV у нашому інтернет-магазині можна порівняно дешево, при цьому ми пропонуємо не тільки якісний товар з Америки, але і безкоштовну доставку по Києву. Виробник на продукцію дає гарантію 1 рік.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Групи товарів: дощователі,hunter

1
false
false
true
Вилучити
Змінити