Клапан електромагнітний PGV-100-GB Hunter

-28%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  PGV-100-GB

393 грн.  545 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 1584
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Американська торгова марка Hunter представляє повний асортимент компонентів і складових модулів для побудови повноцінних зрошувальних комплексів в приватному секторі і на промислових підприємствах, що займаються вирощуванням сільськогосподарських та декоративних культур.

Клапан електромагнітний PGV-100GB в цьому комплексі грає найважливішу роль, так як тільки з його допомогою можна організувати управління потоками води для їх подачі до необхідних дощувачів і іншим компонентам систем. Встановлюються ближче до блоку управління, що пояснюється необхідністю підведення проводів харчування.

Конструктивні особливості клапана


Клапан для автополиву Hunter PGV-100GB виготовлений із стійкого до різних фізичних і механічних впливів матеріалу, який відмінно витримує будь-які перепади температур, зберігаючи в цілості внутрішні механізми. Пристрій являє собою прохідний компонент, який розміщується в розриві контуру і монтується безпосередньо на трубу.

Пристрій герметично, але монтаж необхідно виконувати в спеціальних захисних коробах, що забезпечують доступ, що встановлюються прямо в землю. Одночасно в захисному боксі може бути використано до 6 клапанів(Бокс Irritec Jumbo), що залежить від складності та розгалуженості системи автоматичного поливу.

Електромагнітний клапан pgv-100-gb, монтажЕлектромагнітний клапан Hunter PGV-100GB має ряд особливостей, що визначають його як самий надійний і довговічний. Пристрій здатний працювати при високій температурі води, гарантувати високу стабільність управління потоком води до 10 бар. Широкі можливості і здатність працювати в великому межі тисків говорить про можливість використання компонентів в системах з будь-якими вимогами.

Представлена модель хоч і є однією з найдешевших, може бути використана для монтажу великих зрошувальних комплексів. Головні особливості пристрою - універсальність і довговічність, що і є вирішальними аспектами вибору.

Проста конструкція і посилені стінки дозволяють стабільно працювати на гранично допустимому тиску в 10 атмосфер, при цьому немає необхідності хвилюватися за якість поливу.

Навіть якщо вода буде недостатньо чистою, клапан PGV без регулювання потоку буде працювати стабільно протягом усього періоду експлуатації. Грамотна пристрій розроблений таким чином виключає ймовірність пошкодження потоками води і освіти ефекту кавітації, що значно збільшує термін служби.

Пристрій випускається з двома типами різьблення: зовнішній і внутрішній. Випускаються різні за розмірами клапани, що дає можливість їх використовувати в більш потужних зрошувальних комплексах.

Технічні характеристики електромагнітного клапана Hunter PGV-100-GB


 

Найменування Значення
Виробник: Hunter Industries (USA)
Країна: Мексика (тестуються в Каліфорнії США)
Матеріал: Пластик
Управління потоком Немає
Розмір сполучного різьблення: 1 дюйм (25 мм)
Вид з'єднувальної різьби: Внутрішня
Діапазон робочого тиску: 1,3 - 10.4 Bar
Втрата тиску на клапані 0,2 Bar
Максимальна температура: 65-67° C
Поток: від 50 л/год до 9 м³/ч
Розміри пристрою: Висота - 130мм., Ширина - 60мм., Довжина - 110мм.
Напруга соленоїда: ~24V
Частота струму: 50-60 Гц.
Струм соленоїда при спрацюванні: 350 мА (50 Гц.), 370мА (60 Гц.)
Струм утримання соленоїда: 190 мА (50 Гц.), 210мА (60 Гц.)
Гарантія від виробника 2 роки

Ми пропонуємо купити PGV-100GB по самій вигідною ціною, при цьому можемо забезпечити оперативну доставку товару в будь-яке місто України.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,клапан

1
false
false
true
Вилучити
Змінити