Модуль wi-fi Hunter Wand для контролерів X2

-33%
Top
 • Hunter
 • Виробник:  Hunter
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  WAND

2 899.07 грн.  4 326.97 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Модуль wi-fi Hunter Wand для контролерів X2 призначений для швидкого налаштування і управління системою автоматичного зрошення за допомогою мережі інтернет. Розширює можливості программаторов автономного поливу, дозволяючи дистанційно керувати системою з будь-якої точки планети. Дозволяє оновити контролери X2, що підтримують технологію wi-fi.

Конструкція модуля

Блок wi-fi поставляється в корпусі з міцного пластику. Матеріал повністю безпечний, не токсичний і не виділяє небезпечних компонентів. Модуль легко вставляється в спеціальний роз'єм контролера. Завдяки наявності пазів пристрій надійно фіксується і не випадає з електронного блоку.

Після установки на модулі Wand загоряється жовтий світлодіод, а на РК-дисплеї пульта управління починає блимати значок. Це свідчить про готовність пристрою до налаштування wi-fi.

Сфера застосування

Модуль wi-fi Wand сумісний виключно з контролерами Hunter сімейства X2. Може застосовуватися на території приватних володінь (садові та присадибні ділянки), об'єктів громадського (школи, стадіони, парки) і комерційного призначення. Незалежно від місця установки контролера X2 з тим, що підключається модулем Wand виробник гарантує відмінний стан ландшафту.

Основні функції модуля

Базовий функціонал блоку wi-fi включає три незалежні програми поливу, кожна з яких має 6 варіантів часу початку роботи тривалістю до 24 годин. Розширене програмування передбачає виконання налаштувань окремих станцій.

Функція Predictive Watering допомагає стежити за зміною фактичних та прогнозованих погодних умов з урахуванням минулих даних для коригування графіка зрошення. Модуль wi-fi Wand може вести моніторинг кількості опадів, температури повітря, рівня вологості і швидкості вітру.

Застосування опції разом з хронологічними графіками поливу допоможе своєчасно перенести початок зволоження. У разі прохолодної та дощової погоди тривалість поливу автоматично зменшиться.

Модуль Wand для контролера X2 сумісний з технологіями «розумного» будинку на базі пульта управління компанії Control4. В результаті власник отримує не тільки автоматизоване житловий простір з настройками під себе, а й контрольований інтелектуальною системою присадибна ділянка, який не потребує присутності власника для виконання поливу.

Модуль коректно взаємодіє з віртуальним асистентом Amazon Alexa, який вбудовується в безліч гаджетів, частина з яких не входить в екосистему «Амазон».

Переваги пристрою

 • легкість установки і експлуатації;
 • зручний майстер настройки, який допомагає без втрати часу запрограмувати контролер за допомогою додатка для смартфона або веб-браузера для робочого столу, використовуючи хмарне ПО Hydrawise®;
 • повноцінне зволоження посадок навіть при тривалій відсутності власників ділянки;
 • поєднується з будь-якою моделлю контролерів серії X2;
 • раціональний витрата води без перезволоження і освіти посушливих місць;
 • дистанційне керування з будь-якого місця з доступом в інтернет;
 • відстеження стану контролера в режимі реального часу;
 • дворічна гарантія.

Технічні характеристики модуля

 • висота: 20 мм;
 • ширина: 50 мм;
 • глибина: 50 мм.

Наш інтернет-магазин пропонує купити модуль wi-fi Hunter Wand для програматорів X2, який забезпечить надійне управління системою автополиву навіть на великій відстані від вашої ділянки.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

1
false
false
true
Вилучити
Змінити