Бокс для клапана Irritec Large Італія

-38%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Large
  • length: 25 см x width: 31 см x height: 31 см

150 грн.  239 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 710
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Короб клапанний Irritec Large

Короб Irritec Large – елемент поливальної системи, що використовується для побудови переважно автоматичних або напівавтоматичних комплексів поливу. Короб призначений для монтажу електромагнітних клапанів, які керують процесом зрошення. Італійське підприємство засноване в кінці 70-х, в асортименті величезна кількість різновидів моделей обладнання для монтажу автоматичного поливу ділянки. Перевагою бренду є використання високоякісного пластику, не схильного до атмосферних впливів. Матеріал виготовлення боксу для клапана Irritec Large має високі показники надійності і практичності, ідеальний варіант облаштування систем поливу регулярного типу.


Конструктивні особливості

Бокс для клапана Irritec Large – простий і недорогий пристрій. Компанія відома надійними виробами з пластика. Підтвердженням є великий інтерес до продукції багатьох рослинницьких і сільськогосподарських компаній.

Дані пристосування корисні для створення надійного комплексу поливу. Виріб захищає електромагнітні клапани від атмосферних впливів і людського фактора. При поверхневому розташуванні труб поливу бокс навряд чи знадобиться, а при підземному розташуванні - це незамінна деталь.


Параметри короба

Ідеальна форма, високі показники міцності роблять короб "Ірітек Лардж" відмінним засобом для зрошувальних комплексів. Кожен бокс має геометричні розміри, котрі визначають параметри, що монтуються всередину елемента. Це прості агрегати з одним входом і виходом або багатопозиційні електромагнітні перемикачі з декількома відводами. Короб дозволяє забезпечити швидкий доступ до комунікацій, гармонійно вписується в ландшафтний дизайн ділянки. Велика кришка зеленого кольору зіллється із загальною картиною простору і стане єдиним цілим, використовуючи аксесуари Ірітек при створенні універсальних мереж поливу, зручно виконувати ремонт і заміну елементів комплексу без здійснення земельних робіт з копання траншей, прискорюючи процес обслуговування комплексу, знижуючи матеріальні та фізичні затрати.

Колодязь для клапана механічно міцний, всередині монтуються електромагнітні пристрої, елементи системи управління. Наприклад, кран або контролер у вологозахищеному корпусі.

Характеристики боксу Large Irritec

Найменування характеристики Значення
Компанія виробник Irritec
Країна виробник Євросоюз/Італія
Матеріал виготовлення Високоміцний пластик
Колір кришки Трав'яний/зелений
Діаметр основи 31 см.
Висота 25 см.
Діаметр кришки 25 см.

Купити бокси від Ірітек можете в картці товару, вибравши кількість і оформивши замовлення.


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: клапанні бокси,irritec

1
false
false
true
Вилучити
Змінити