Дощувач віяловий Pros-12 NSI-PRS30 (Hunter)

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Pros-12-NSI-PRS30

450 грн.  562 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 834
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Дощувач віяловий PROS-12-NSI-PRS30 являє собою інноваційний виріб від відомої американської торгової марки Hunnter. Модель виготовлена в ергономічному корпусі, який ідеально підійде для установки дощувача в будь-якому зручному для цього місці без шкоди ландшафтному дизайну. Область застосування представленої моделі розпилювача досить широка і не обмежується приватним сектором. При необхідності можна сконструювати системи автоматичного поливу на промислових об'єктах, забезпечивши поля якісним поливом, збільшивши обсяг виробництва. Про що говорять характеристики новинки.

Конструктивні особливості PROS-12-NSI-PRS30

Сплінкер PROS-12-NSI-PRS30 виготовлений з дуже міцного і стійкого до будь-яких біологічних речовин матеріалу. Поліетилен не схильний до руйнування під дією кліматичних та погодних факторів, що гарантує працездатність системи автоматичного поливу протягом багатьох років. Але також пластик є досить міцним, забезпечуючи герметичність контуру при випадковому зсуві захисної кришки.

У конструкції дощувачів є ознаки, які допомагають його виділяти на тлі інших моделей. До однієї з них відноситься коричнева кришка. Це говорить про наявність пристрою, що дозволяє регулювати тиск поливу, а також можна направляти струмінь в необхідну сторону. Пристрій телескопічного розпилювача з висувною штангою забезпечує високу якість роботи системи Pro-Spray, підтвердженням чого може стати висока стабільність тиску на незмінному рівні в 2,1 бар або 21 кПа. Також пристрій може похвалитися герметичністю ущільнювачів, що виключає ймовірність неспокою, якщо випадково хтось зачепить його ногою. Навіть при повному обороті захисної кришки забезпечується високий ступінь герметичності системи. Завдяки наявності регулятора тиску можна найточніше відрегулювати потік води, щоб коренева система рослин не перенасичувалась вологою і завжди залишалася міцною і здоровою, поступово підживлюючи їх необхідними мінералами. Дощувач продається без форсунки, тому її доведеться купувати окремо. Зробити це можна в нашому інтернет-магазині. Даній моделі притаманні такі переваги:

  • практичність;
  • універсальність;
  • довговічність;
  • простота.

Представлена модель розпилювача не має вбудованого додаткового відводу, а висота висувної штанги складає 15 см, що говорить про можливість поливу кущових рослин і низькорослих сільськогосподарських культур.

Пропозиція інтернет-магазину Aqua Price

Вирішуючи купити дощувач ПРС-30-12 НСІ в нашому інтернет-магазині, ви робите правильний вибір, тому що ми гарантуємо високу якість пристрою і тривалий термін його служби, який за заявою виробника становить як мінімум 5 років до першого збою. При замовленні обладнання для конструювання системи автоматичного поливу нашими фахівцями може бути надана докладна консультація з усіх питань. Ми є експертами в області системи зрошення. При необхідності пропонуємо доставку в будь-яке місто України.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Групи товарів: дощователі,hunter

1
false
false
true
Вилучити
Змінити