Дощувач Pros-12-PRS40-CV Hunter

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Pros-12-PRS40-CV

592 грн.  740 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Якщо необхідно створити надійну систему автоматичного поливу на присадибній ділянці, то обійтися без спеціальних розпилювачів неможливо.

Американська компанія «Hunter» вже давно займається виробництвом якісних комплектуючих і фурнітури для зрошувальних комплексів різної складності і масштабів. Одним з найголовніших їх компонентів є дощувач PROS-12 PRS-40-CV. Він забезпечує рівномірний розподіл струменів води по заданій площі газону, незважаючи на величину тиску в системі і якість води.

Конструктивні особливості дощувача

Дощувач PROS-12 PRS-40-CV для автополиву є наднадійним високопродуктивним механічним пристроєм із зшитого поліетилену. Розбризкувач оснащений висувною штангою довжиною 30 см, що гарантуватиме більшу зону зрошення і дасть можливість охопити кущові рослини.

Представлена модель може працювати з форсунками Hunter MP Rotator всіх типів, що говорить про можливість регулювання зони поливу за рахунок установки кута розпилення води, тим самим забезпечивши її ефективне витрачання. З таким пристроєм у вас більше не буде проблем з постійно залитими водою пішохідними доріжками.

У конструкції є вбудований регулятор тиску, який дозволяє встановлювати його оптимальний рівень в залежності від поставлених завдань. Для представленого дощувача оптимальним є тиск на рівні 2,8 бар. Також є додаткова манжета, ущільнююча штанга, що перешкоджає попаданню всередину бруду при підніманні і опусканні висувного штока.

Відмінною особливістю конструкції цього пристрою є ковпачок сірого кольору і наявність додаткової ущільнювальної манжети, яка стоятиме на перешкоді утворенню протікань навіть при злегка відвернутій кришці.

Дощувач PRS-40-CV в системі автоматичного поливу має підвищену міцність і довговічність, про що говорить тип металу пружинного механізму і наявність високоякісних ущільнюючих кілець. Завдяки застосуванню нержавіючої сталі для виготовлення пружинного механізму, працездатність пристрою гарантується за будь-яких умов експлуатації.

Дощувач розроблений для роботи з технічною водою, тому в ньому передбачений фільтр, який легко витягується і миється, при необхідності його можна також легко замінити на новий.

Технічні характеристики:

  • Висота висувної штанги – 30 см.
  • Колір ковпачка – сірий.
  • Наявність запірного клапана – є.
  • Наявність регулятора тиску – є.
  • Робочий тиск – 2,8 бар.

Пропозиція магазину Aqua Price

Наш інтернет-магазин пропонує купити PROS-12 PRS-40-CV для систем зрошення газону, кущових та інших типів насаджень. Пристрій пропонується недорого, а гарантія від виробника становить 5 років.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Групи товарів: дощователі,hunter

1
false
false
true
Вилучити
Змінити