Дощувач Pros-04 PRS-30 Hunter для систем автополиву

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  PROS-04 PRS-30

166 грн.  208 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

При проектуванні системи автоматичного поливу присадибної ділянки важливим компонентом є розприскувач. Сьогодні продаються продуктивні віялові дощувачі Pros-04 PRS-30. Дана модель розбризкувача володіє унікальними експлуатаційними характеристиками.

Конструктивні особливості сплінкерного дощувача


Розбризкувач від американської компанії Hunter Pros-04 PRS-30 – інноваційна технологія, що дозволяє значно поліпшити якість поливу присадибної ділянки.

По-перше, слід виділити матеріал виготовлення корпусу. Він не взаємодіє з хімічними та біологічними речовинами. Фактором надійності і довговічності є якість використовуваних деталей.

По-друге, модель має оновлене виконання. Застосовано вбудований регулятор тиску води, що дозволяє використовувати тиск 2,1 Bar c форсунками "Спрей", забезпечуючи раціональний розподіл водних ресурсів і здорову кореневу систему рослин.

Дощувач спрей Pros-04 PRS-30 має відмінну рису – коричнева кришка на горловині. За робочим показниками вона надійна і довговічна. Експлуатаційним тиском розпилювача є 2,1 бар або 210 кПа. Представлена модель може працювати з усіма типами сопел: зі статичним сектором, з регульованим сектором. Володіє в конструкції висувною штангою довжиною 10 см, належить до газонних типів, з такою висотою штока проводиться рівномірний автополив газону.

До конструктивних особливостей моделі відноситься наявність герметичної прокладки – кільця ущільнювача, що знижує тертя при роботі штока.

Pros-04 PRS-30 не має недоліків як в аналогічних розбризкувачах, а саме не протікає при максимальному тиску води в системі. Захист забезпечується за рахунок міцного корпусу і кришки. Дозволяє експлуатувати пристрій в критичних режимах.

Пропозиція інтернет-магазину Aqua Price


Недорого купити дощувач Прос-04-30 можна в нашому магазині обладнання для автополиву. Ми пропонуємо якісний виріб від американської компанії Hunter, який служить без збоїв. Організуємо доставку дощувачів і комплектуючих в регіони України.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Групи товарів: дощователі,hunter

1
false
false
true
Вилучити
Змінити