Форсунка Hunter MP Rotator 3000 360 ротаторна

-33%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  MP 3000 360

182.28 грн.  272.05 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Сучасний автополив не обходиться без розпилювальних сопел для розподілу води по площі газону і ділянки. Форсунка Hunter MP Rotator 3000 (360) є радіальним розпилювачем, призначеним для монтажу на великих об'єктах, починаючи від резиденцій впливових особистостей, закінчуючи стадіонами і великими парковими зонами.

Насадка дозволяє досягти високої якості зрошення рослинності, переважно газонної трави, забезпечуючи її життєво необхідними мінералами та іншими поживними речовинами. При достатньому тиску інтенсивність насичення ґрунту становить 25 мм на годину, що є прийнятним показником для рослин.

Особливості форсунки

Рекомендованим тиском для насадки є свідчення від 1,5 до 3,8 бар. При таких умовах сопло формує серію променів води під різними кутами, обертаючи струмені, покриває 98% площі. Особливість конструкції – радіальний розпилювач, який не регулює кут поливу, в моделі MP 3000 360 завжди повний.

До переваг вироби відносяться:

  • Велика площа поливу – охоплює трохи більше 254 кв. м, що виключає необхідність застосування кількох дрібніших форсунок і додаткових дощувачів.
  • Висока міцність і необмежений термін служби. Міцний пластик стійкий до впливу атмосферних та механічних факторів. Зберігає характеристики і функції протягом багаторазових запусків.
  • Проста в експлуатації і монтажі. При необхідності легко знімається з дощувачів і промивається.

Щоб купити форсунку Hunter МП ротатор 3000 360 ° в нашому інтернет-магазині, дзвоніть нам за телефоном 096-077-333-7 або залишайте заявку на зворотний дзвінок.

Параметри пристрою
Тип пристрою Круговий
Дальність поливу (радіус) 9,1 м
Кут поливу (сектор) Не регулюються 360°
Номінальний тиск 2,8 Bar (280 кПа)
Особливості Низька норма поливу, вітростійкість, рівномірне зрошення по заданому сектору, чіткі границі поливу, подвійне висування
Сумісність Дощувачі: PRS40, PROS, PSU
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,форсунки,mp rotator

1
false
false
true
Вилучити
Змінити