Форсунка Hunter MP Rotator 815 90° ротаторна

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  MP 815 90

209 грн.  262 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Ідеальне рішення при догляді за рослинами на ділянці, газоні або прибудинкової території - створення системи автоматичного поливу, ефективного та економного. Важливу роль при цьому має вибір типу розбризкуючих форсунок. Оптимальний варіант - оснащення системи форсунками Hunter MP Rotator 815-90 відомого американського бренду.

Характеристики MP Rotator 815-90

Особливістю серій MP Rotator є обертання безлічі струменів щодо сопла, кожна струмінь проходить заданий кут. Спочатку серія 800 була призначена для невеликих ділянок, і мала обмеження по радіусу поливу (1,6 м - 3.5 м), зараз Хантер пропонує сопло серії MP Ротатор 815 з поліпшеними характеристиками.

Щоб придбані сопла якісно і надійно виконували покладену на них функцію, вибирати їх потрібно строго за параметрами. Наведені характеристики допомагають визначити тип, необхідну кількість форсунок і правильно розрахувати систему поливу.

Параметри форсунки MP Rotator 815-90:

сектор поливу в градусах - від 90 до 210;
радіус яка обслуговує одним соплом майданчика - від 2,5 до 4,9 м;
інтенсивність зволоження грунту 20 мм / год.
Рекомендоване тиск води 2,8 Бар. Зміна величини сектора поливу здійснюється регулюванням на самій форсунці.

Завдяки струменевого зрошенню забезпечується повільне і рівномірне просочування грунту вологою, що призводить до суттєвої економії, фактичні витрати, в порівнянні зі звичайним віяловим поливом, скорочується на 30%.

Як розрахувати кількість форсунок Hunter самостійно
Важливо придбати комплектуючі Хантер одночасно, щоб монтаж не розтягнувся на місяці. Розумне рішення - промальовування системи на плані ділянки (якщо він складної конфігурації) в обраному масштабі. Візуально простіше на папері призначити точки установки дощовиків, потім обчислити розміри обслуговується однією форсункою території. Далі вибирають сопла з урахуванням отриманих відстаней або, взявши за основу певний тип вироби, прорисовують схему з урахуванням його характеристик. У першому випадку будуть потрібні сопла декількох типорозмірів, у другому - точна кількість однакових.

Допомога менеджера при виборі і замовленні

Якщо ви вперше приступаєте до створення системи поливу на ділянці і хочете отримати від неї максимальну віддачу, варто зупинити вибір на виробах від фірми Хантер. Кількість всіх необхідних комплектуючих менеджер розрахує на підставі ваших відповідей на питання по площі і формі ділянки.

Параметри пристрою
Тип пристрою Круговий
Дальність поливу (радіус) 2,8 м
Кут поливу (сектор) Регульований 45-105°
Номінальний тиск 2,8 Bar
Особливості Низька норма поливу, вітростійкість, рівномірне зрошення по заданому сектору, чіткі межі поливу, подвійне висування, для вузьких кутів
Сумісність Дощувачі: PRS40, PROS, PSU
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,форсунки,mp rotator

1
false
false
true
Вилучити
Змінити