Форсунка регульована спрей Hunter Pro 8A

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Pro 8 A

32 грн.  40 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Організація автоматичного зрошення на великій території передбачає використання дощувача Hunter, що має форсунки для поливу певного сектора. За допомогою розпилювального сопла створюються ефективні системи поливу за зовсім невеликі гроші.

Форсунка cпрей Hunter 8A обов'язково входить до складу автоматичної системи поливу, оскільки з її допомогою зрошуються газони, квітники в необхідному для рослин обсязі. Сопло призначене для економного розпилення водного потоку, не дозволяючи волозі скупчуватися на одних ділянках, залишаючи сухими інші.

Використання автоматичної системи поливу Хантер грунтується на застосуванні сучасних технологій - форсунка є доповнюючою деталлю. Сопло комплектує віялові дощовики серії "Спрей" – Pros і Psu, найбільш підходящою моделлю є Pros-04 PRS-30. Установка декількох дощувачів з форсунками для газонів дозволяє зрошувати всю територію без пропусків.

Характеристики товара


Форсунка для поливу Hunter 8a встановлюється в дощувач, розбризкує воду на відстані 2,4 м. В залежності від певного тиску потоку. Тиск максимально може встановлюватися до 3,0 бар, проте виробник рекомендує використовувати тиск води 2,1 бар. При максимально можливому тиску витрата води становить 6,61 л / хв., Що трохи нижче, ніж у аналогічних типів розпилювальних головок.

Розсіювання водних крапель проводиться під кутом 42°, територія рівномірно зрошується без ділянок із сильною затокою або недостатньою вологістю.

Переваги використання форсунки


Форсунка Хантер cпрей 8A встановлюється на віяловий дощувач для розподілу потоку води, при цьому сопло налаштовує кут зрошення від 0° до 360°. Деталь автоматичної системи здійснює полив площею приблизно 16 м2 (при максимальній дальності струменя 2,4 м.). При проектуванні легко розрахувати, скільки саме дощовиків з форсунками необхідно встановити на газоні, з огляду на той факт, що форсунки повинні "дублювати" один одного.

Перевагою використання сопла фахівці вважають можливість його застосування на нерівних поверхнях, наприклад, невеликому схилі. Але основна перевага форсунки Hunter 8A - непристойно низька ціна. У цьому випадку дощувач буде розташовуватися під деяким кутом до землі, проте струмені води будуть падати вертикально поверхні подібно дощу.

Де купити форсунку?

Інтернет-магазин пропонує відмінну можливість придбати в Києві форсунки компанії Hunter™ і скористатися вигідними умовами. Переваги взаємного співробітництва наступні:

  • продаємо оригінальну продукцію виробника c офіційною гарантією;
  • перевіряємо працездатність товарів, відповідність опису та заявленим характеристикам;
  • орієнтуємося на особливості замовлення по конкретній ситуації;
  • пропонуємо різні умови оплати / доставки;
  • приймаємо і міняємо товар протягом 28 днів;
  • працюємо до отримання позитивного результату.

Вивчіть асортимент наших товарів в каталозі продукції, оформіть замовлення будь-яким зручним для Вас способом. Наші співробітники вислухають побажання і дадуть необхідні рекомендації (роз'яснення) щодо конкретної позиції асортименту.

Телефонуйте, для Вас є знижка!

Параметри пристрою
Тип пристрою З регульованим сектором
Дальність поливу (радіус) 2,4м
Кут поливу (сектор) 0-360°
Номінальний тиск 2,1 Bar
Сумісність Віялові дощувачі Hunter
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,форсунки,віялові,спрей

1
false
false
true
Вилучити
Змінити