Контролер Hunter XC 401i-e для управління автополивом

-41%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  X-CORE-401i-e
  • weight: 2 кг
  • ар-73

1 410.00 грн.  2 397.00 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 6527
   Special Discount Ends Within:
Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

При створенні автоматичної системи зрошення присадибної ділянки не обійтися без засобів автоматизації, що дозволяють мінімізувати людський фактор в процесі. Hunter XC 401i-e є прикладом однієї з найпрогресивніших систем, призначених для автоматичного управління системами поливу.

Конструктивні особливості XC 401i-e

Пристрій реалізований в невеликому за розмірами корпусі, що дозволяє його розмістити в будь-якому зручному місці. Зазвичай воно вибирається біля виходу, щоб можна було стоячи на веранді спостерігати за виконанням встановленої програми. Контролер реалізований у вигляді повноцінного багатофункціонального пульта управління, на якому є:

  • монохромний ЖК-дисплей;
  • кнопкова клавіатура з 5 кнопок;
  • галетний перемикач режимів.

Кожне положення перемикача підписано, що полегшує процес освоєння пристрою і здійснення первинних установок. Корпус має зручну прямокутну форму, що дозволяє розміщувати його в будь-якому зручному місці, не жертвуючи ефективним простором.

Технічні характеристики

Контролер Hunter X-CORE-401i-e є одним з найпопулярніших, тому що надає великий перелік функціональних можливостей і є популярним серед професіоналів. Пристрій має 3 встановлені програми, що дозволяють управляти одночасно 4 електромагнітними клапанами. А це говорить про великі розміри покривається зони. У кожній з встановлених зон є можливість до 4 включень. До переваг контролера відноситься хороша сумісність зі всіма погодними датчиками і станціями виробництва Hunter, що дає можливість сконструювати повноцінний повністю автоматизований зрошувальний комплекс з незалежним управлінням. До переваг комплексу відноситься те, що всередині передбачена літієва батарея, яка зберігає пам'ять незмінною при виникненні перебоїв з електроживленням. У пристрої є програмна реалізація імітації датчика дощу на випадок, якщо опадів буде недостатньо, або необхідно буде організувати полив в теплицях. За допомогою такої автоматичної системи управління можна сконструювати повністю автономний комплекс, який здійснює зрошення без участі людини. Але також в будь-яку хвилину можуть бути їм внесені корективи.

Пропозиція Aqua Price

Ми пропонуємо купити X-CORE-401i-e в Україні за найвигіднішою ціною і з гарантійним терміном не менше 24 місяців. Кожному покупцеві надається повноцінна консультація з усіх питань, включаючи проблеми підключення та програмування.

Параметри пристрою
Кількість зон 4
Місце розташування Для приміщення
Живлення Мережа 220V
Розширення модулями Немає
Матеріал корпусу Пластик
Управління Ручне
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: hunter,контролери

0
false
false
true
Вилучити
Змінити