Контролер XC 801-e для автополиву

-33%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  X-CORE-801-e

3 124.75 грн.  4 663.80 грн.
 Нашли дешевле
  • Ціна в бонусних балах: 14050
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

При створенні автоматичної системи поливу не обійтися без засобів автоматизації, контролерних систем управління режимами поливу. Пристрої працюють з погодними датчиками, що дозволяє спроектувати автономний комплекс зрошення, самостійно вибирає інтенсивність і частоту поливу. Зовнішній контролер Hunter XC 801-e - це багатофункціональний пристрій, виготовлений в компактному пластмасовому корпусі і захисним кожухом, що оберігає від погодних факторів і несанкціонованих втручань в роботу.

Конструктивні особливості XC-801-e


Контролер XC 801-e для автополиву представляє компактне за розмірами пристрій прямокутної форми, ергономічно размещяют в кутку, ніші, на стіні. Наявність герметичного корпусу дозволяють розміщувати автоматизований комплекс на вулиці. Для запобігання ймовірності несанкціонованого зміни налаштувань роботи в корпусі передбачений надійний замок. На передній панелі приладу органи управління, в числі яких:

  • Кнопковий пульт. З його допомогою здійснюється навігація, вводяться параметри і проводиться самодіагностика поливального комплексу.
  • Одноколірний ЖК-дисплей. Відображається необхідна для роботи контролера інформація, режими роботи і встановлені дані.
  • Багатопозиційний галетний перемикач. Вибираються режими роботи, програми.

Вирішуючи купити Hunter XC-801-e в Києві, у вас з'являється реальна можливість заощадити і отримати якісний американський продукт, здатний замінити людську працю на нескладні маніпуляції з параметрами. Контролер являє собою професійний інструмент, з перших днів продажів став популярним в світі. Але особливу увагу засіб автоматизації отримало на рослинницьких підприємствах, де необхідно організувати управління поливом на великій території.

Програмні можливості контролера


У пристрої є 3 встановлені програми, які працюють незалежно. Для забезпечення гнучкості регулювання передбачені поправки сезонів, дати і чіткого часу. У програмах передбачено по 4 включення з максимальною тривалістю поливу до 4 годин. Контролер оснащений енергонезалежною пам'яттю і функцією самодіагностики несправностей. Програма виявляє несправність в електромагнітному клапані, датчиках і модулях, полегшуючи роботу обслуговуючого персоналу, скорочуючи час пошуку. Автоматизований комплекс управляє одночасно 8 електромагнітними клапанними, покриваючи великі площі поливального комплексу.

Придбання товару в Aqua Price


Ми пропонуємо контролер на 8 зон вуличний від американського виробника Hunter, що дає гарантію на 48 місяців. Відділ підтримки пропонує послуги кваліфікованої консультації по монтажу, налаштування та обслуговування. Організовуємо доставку автоматичного пульта по Україні.

Параметри пристрою
Кількість зон 8
Місце розташування Для вулиці
Живлення Мережа 220V
Розширення модулями Немає
Матеріал корпусу Пластик
Управління Ручне
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: контролер,hunter

1
false
false
true
Вилучити
Змінити