Датчик погоди Hunter MWS для поливу

-20%
Top
  • Hunter
  • Виробник:  Hunter
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  MWS

5 616 грн.  7 021 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Датчик-метеостанція MWS – це універсальний вимірювальний прилад, який монтується безпосередньо на відкритому повітрі і забезпечує контроль наявності опадів, вітру.

Контролює наявність дощу і атмосферних чинників в комплексі. Являє багатофункціональну мініатюрну метеостанцію, що виконує контроль атмосферних параметрів: швидкість вітру і його наявність, контроль наявності дощу.

Конструкція і особливості пристрою

Конструктивно датчик погоди Hunter MWS складається окремих сенсорів, об'єднаних в єдиному корпусі.

Якщо сенсор зареєструє вітер або мряку, він заблокує цикл зрошення. Активує його після того, як пройде час висихання грунту. MWS sensor - нормована витрата воду і електрики для живлення насосного обладнання.

Міні-метеостанція пропонується тільки в дротовому виконанні, підключення до центрального блоку управління виконується двома проводами. Конструкція виключає ймовірність перешкод при передачі даних і команд.

Установка датчика погоди Hunter MWS виключає внесення змін до програми вручну власником. Метеостанція автоматично стежить за насиченістю грунту вологою.

До переваг станції відноситься:

  1. Універсальність, об'єднує два датчика, виключаючи використання додаткових компонентів.
  2. Простий двопровідний інтерфейс зв'язку з центральним блоком управління.
  3. Датчик MWS здатний контролювати наявність вітру, відповідно може налаштовуватися під задану величину, В даній моделі передбачено межа швидкості від 19 до 56 км/ч.
  4. Точне налаштування рівня опадів для відключення системи поливу в межах від 3 до 25 мм. Цей параметр вибирається індивідуально для рослинності. Наприклад, для вологолюбних рослин води потрібно більше.
  5. Наявність датчика дощу спрощує процес догляду за газоном, немає потреби самостійно контролювати умови і змінювати параметри, коли потрібно виїхати з дому на час, залишивши його без нагляду.
  6. Американська компанія Хантер на продукцію надає гарантію терміном до 5 років.

Де купити датчик MWS?

Купити недорого і з доставкою поштою датчик погоди Hunter MWS можна у нас в магазині Aqua Price. Ми відправляємо товар по Україні. Дізнатися більше інформації про товар ви можете по телефону у нашого консультанта.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: датчики,hunter

1
false
false
true
Вилучити
Змінити