Датчик вологості грунту Hunter Soil-Clik

-40%
Top
 • Hunter
 • Виробник:  Hunter
 • Наявність:  На складі
 • Модель:  soil-clik
 • Артикул: ар-76

2 753.24 грн.  4 588.92 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

При конструюванні системи автоматичного поливу для присадибної ділянки або для невеликого садівничого підприємства важливим компонентом є пристрій контролю стану грунту і наявності опадів. Адже зовсім нема чого зайвий раз включати насосну станцію, щоб та качала воду і зрошувала і без того вологий грунт. Більш того, було б непогано організувати більш гнучке регулювання інтенсивності включення поливу. Одним з таких пристроїв є датчик дощу «Soll-Clik». Він призначений для забезпечення контролю за рівнем вологості грунту і здійснення управління процесом поливу. Подібного роду компоненти значно спрощують процес зрошення, виключаючи необхідність виконання самостійно контролю за опадами, їх інтенсивністю і кількістю.

Конструктивні особливості


Сенсор «Soil-Clik Hunter» являє собою датчик, який призначений для установки в грунт. Місце установки вибирається, виходячи з важливості рослин. Тобто ті, яким найбільш часто потрібно водяна підживлення. Розміщується пристрій безпосередньо в зоні коренів і не далі 300 м від контролера. Для оптимальної роботи системи поливу настройка датчика повинна проводитися прямо на місці його установки. До особливостей роботи сенсора слід віднести можливість функціонування з усіма різновидами контролерів фірми «Hunter» і з багатьма від інших брендів. Управління гранично просте і не вимагає специфічних навичок для настроювання.

Технічні характеристики


 • Робочий температурний режим – від 3 градусів вище нуля.
 • Місце установки – безпосередньо біля кореневої системи.
 • Максимальна дистанція датчика до контролера управління – 300 м.
 • Максимальна відстань модуля від блоку управління – 2 м.
 • Живлення – 24 В, 100 мА.
 • Тип підключення – сухе.

Для підвищення ефективності роботи системи автоматичного поливу сенсор повинен розташовуватися строго вертикально. Датчик дощу «Хантер Soll-Clik» для автополива працює в парі з додатковим модулем-формувачем керуючих сигналів. За допомогою модуля можна виконувати перевірку рівня вологості з індикацією її рівня на РК-дисплеї. Примусово ввімкнути або вимкнути систему поливу, симітіровав сигнал з датчика. Передбачено байпас на випадок непередбаченої ситуації, який виконується одним дотиком. Сенсор може бути використаний спільно з клемами X-Core, Pro-C, I-Core и ACC Clik.

Наша пропозиція


Вирішивши купити датчик вологості «Soll-Clik», ви забезпечите свою систему автоматичного поливу високою стабільністю і надійністю як мінімум на 5 років. Більш того, у вас з'явиться додаткова можливість управляти процесом поливу без необхідності використання основного блоку управління, який можна закрити на замок від несанкціонованого проникнення. При покупці датчика і модуля до нього в нашому інтернет-магазині пропонуються послуги безкоштовної доставки в будь-яке місто України. А для ознайомлення з принципом роботи і монтажем можна звернутися по телефону і отримати консультацію у фахівця.

Параметри пристрою
Тип Датчик вологості грунту
Сумісність Всі контролери Hunter
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари

Групи товарів: датчики,hunter

0
false
false
true
Вилучити
Змінити