Форсунка Rain Bird R-VAN-18 радіус до 5,5 м від 45° до 270°

-25%
Top
  • Rain Bird
  • Виробник:  Rain Bird
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  R-VAN-18

183 грн.  244 грн.
 Нашли дешевле
   Special Discount Ends Within:
Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Форсунка віялова Rain Bird R-VAN-18 відноситься до серії економних насадок. Призначена для автоматичного поливу ділянок прямокутної або складної форми, на газоні з нахилом і на ущільнених глинистих ґрунтах.

Технічні характеристики

  • сектор поливу 45-270 градусів;
  • радіус поливу 4-5,5 м;
  • тиск водяної системи 1,4-3,8 бар;
  • водовилив 2,2-6,13 л / год;
  • траєкторія струменів щодо грунту від 4 до 34 градусів;

Особливості конструкції

Форсунка R-VAN-18 для дощувачів виготовлена з пластику, стійкого до ультрафіолетових променів. Корпус складається з двох поворотних частин і захисної сталевої кришки. Обертання нижнього чорного поворотного кільця регулює силу дощування. Поворот верхнього бежевого дозволяє виставити необхідний сектор.

Зубчаста конструкція дефлекторів дробить водяний потік на струмені з великими краплями. Полив цівками не дозволяє утворюватися туману і водяному пилу під час роботи, а також протистоїть зносу потоку води вітром.

Монтаж і регулювання форсунки роторного типу - ручні, без інструментів. Налаштування кута повороту і дальності викиду виробляються під тиском під час роботи системи.

Струмінь води промиє сопло від забруднень, якщо потягнути за верхнє кільце. Функція «підйом-промивка» потрібна при першій установці або при запуску системи після зимової консервації. Для захисту змінної насадки Rain Bird R-VAN-18 від засмічень в комплект входить сітчастий фільтр. Сопла взаємозамінні з іншими моделями, підходять для віялових спринклерів Rain Bird.

Як застосовується

Форсунку встановлюють уздовж парканів і доріжок, в кутах автополивочних систем. Форсунка використовується на статичних і висувних спринклерах, при цьому висота штока дощувача повинна бути не менше 10 см.

Форсунка з регульованим сектором використовується для поливу рослин на складних грунтах, схильних до розмиву і руйнування (суглинок, пісок, на схилах). Завдяки повороту віяла полив делікатний, підходить для молодих насаджень і квітів.

При оптимальному тиску 3,1 бар і максимальному секторі 270 градусів форсунка виливає 5,72 л / год, що дорівнює 1,6 см дощових опадів. Якщо купити форсунку Rain Bird R-VAN-18, рослини отримають добову норму поливу за 1,5-2 год роботи одного дощувача. Витрата води при цьому вийде не більше 10-12 л.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити