Форсунка Rain Bird R-VAN-24 радіус до 7,3 м від 45° до 270°

  • Rain Bird
  • Виробник:  Rain Bird
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  R-VAN-24

183 грн.  244 грн.
 Нашли дешевле
   Special Discount Ends Within:
Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Форсунка віялова Rain Bird R-VAN-24 - змінна насадка роторного типу для систем автоматичного поливу. Здійснює полив струмками з одночасною зміною їх положення в секторі від 45 до 270°. Її застосування забезпечує рівномірний водовилів по всій зрошуваної площі без розмиву грунту і провокування початку ерозійних процесів. Використовується для поливу природних і сіяних трав'янистих галявин.

Технічні характеристики

  • Радіус поливу від 5,2 до 7,3 метра.
  • Форсунка з регульованим сектором. Мінімальний кут розпилення 45, а максимальний 270 градусів.
  • Робочий тиск в магістралі 1,4 - 3,8 бар.

Змінна насадка Rain Bird R-VAN-24 сумісна з дощувателями Rain Bird 1804 і 1812, а також установками UNI-Spray. Для монтажу сопла інструмент не потрібно. Всі операції виконуються вручну.

Особливості конструкції

Розпилювальна головка виконується з пластика жовтого кольору, що полегшує визначення моделі. Корпус форсунки з такого ж пластика, але чорного кольору, з прямокутними насічками по колу, що забезпечують її надійне утримання навіть мокрими руками.

В подає патрубок дощувальної системи встановлюється разом з сітчастим фільтром (йде в комплекті поставки), очищення від бруду якого здійснюється вручну, потоком води.

Регулювання радіуса поливу і настройка кута сектора розпилення здійснюється поворотом кільця розпилювальної головки, так само має прямокутні насічки по гурту. Напрямок максимального зміни параметра вказано стрілкою.

Форсунка R-VAN 24 для дощовиків розпорошує великі краплі, стійкі до впливу вітру, при її роботі не утворюється туману. Завдяки цьому, норма поливу на кв. метр залишається стабільною весь час роботи.

Застосування

Можуть встановлюватися на присадибній ділянці або на газоні. Перевагою сопел ротаційного типу є можливість зменшення кількості спринклерів і електромагнітних клапанів, що веде до спрощення системи зрошення і збільшення її надійності. А також зниження загального рівня енергоспоживання.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити форсунку Rain Bird R-VAN-24 як в єдиному екземплярі, так і партією на всю систему. Доставка здійснюється поштою, транспортними компаніями або кур'єрами в зручний для клієнтів час.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити