Форсунка Rain Bird R-VAN-RCS смугова-правобічна

  • Rain Bird
  • Виробник:  Rain Bird
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  R-VAN-RCS

183 грн.  244 грн.
 Нашли дешевле
   Special Discount Ends Within:
Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Форсунка віялова Rain Bird R-VAN RCS смугова правобічна, використовується в системах автоматичного поливу. Підходить для дощування рослин на газонах, ландшафтах складної форми.

Технічні характеристики

  • сектор поливу - прямий кут;
  • радіус поливу варіюється в рамках 1,2-1,8 м по ширині і 4,3-4,9 м по довжині;
  • водовилив (норма поливу) 0,68-1,09 л / год або 14-16 мм / год;
  • допустимий тиск води 2,1-3,8 бар, оптимальне для продуктивності значення 3,1 бар;

Особливості конструкції

Смугова форсунка відрізняється від секторної особливою формою прорізу. Спереду форсунки зазор мінімальний, тому струмені не летять далі 1,2-1,8 м. А справа наліво вихідний отвір розширюється, випускаючи полив цівками більшої потужності. Довжина багатоструменевого потоку поступово збільшується і покриває водою відносно рівний прямокутник.

Форсунка Rain Bird R-VAN RCS для дощувачів зроблена з міцного пластику, стійкого до сонячної радіації. Для регулювання радіусу зрошення в конструкції передбачено центральне поворотне кільце. Сопла оснащені системою самоочищення «підйом-промивка» й індивідуальним фільтром-брудозбірником.

Монтаж не вимагає інструментів. Форсунка роторного типу вручну кріпиться до розпилювальної головки через різьбове з'єднання. Налаштування дальності поливу кожної форсунки виконують під час роботи зрошувальної системи.

Як застосовується

Установка змінних насадок Rain Bird R-VAN RCS допускається в один ряд. Смугові форсунки використовують на вузьких ділянках, обмежених тротуарами, будівлями, забором, інших важкодоступних місцях, де встановлення кругових зрошувачів недоцільне.

Форсунки з регульованим сектором застосовують для поливу галявин, газонів, городніх грядок, розсади, квітників і низьких кущів. Тонкий і м'який полив не розмиває грунт, не завдає шкоди рослинам. Такі сопла добре підходять для піщаних, глинистих, торфових типів грунту.

Якщо купити форсунку Rain Bird R-VAN RCS замість простої віялової - економія води складе 30%. Під час дощування не утворюється водяний пил, крупнокрапельні потоки не зносить вітром. За рахунок розбризкування струменів різної траєкторії ділянка зволожується рівномірно, вода не збирається в калюжі і не стікає вниз, навіть якщо ділянка знаходиться на схилі.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити