Форсунка Rain Bird R-VAN-SST смугова з центру

  • Rain Bird
  • Виробник:  Rain Bird
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  R-VAN-SST

183 грн.  244 грн.
 Нашли дешевле
   Special Discount Ends Within:
Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

Форсунка Rain Bird R-VAN-SST слугує для розширення стандартних функцій автоматичних зрошувальних комплексів Rain Bird. Регулювання сектора розпилення і дальності дії скорочують витрати води до 60% в порівнянні з пристроями фіксованого типу, одночасно обробляючи велику площу. Змінна насадка R-VAN-SST працює з усіма стаціонарними дощувачами Rain Bird та інших марок. Вона позбавляє від необхідності монтажу надмірної кількості стаціонарних спринклерів.

Параметри і особливості

Форсунка з регульованим сектором поливу Rain Bird R-VAN-SST володіє наступними головними параметрами:

  • кордони показників робочого тиску: від 1,4 до 3,8 бар;
  • градації зрошуваного сектора: від 45 до 270 °;
  • діапазон дальності дії: 1,5 - 9м.

Кожна з модифікацій зрошувальних насадок даного сімейства володіє власними характеристиками. Форсунка R-VAN-18 для дощувачів марки Rain Bird володіє найбільшими показниками продуктивності. Насадки з іншими цифровими індексами мають дещо інші характеристики.

Спринклери даної серії відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю. Вони легко встановлюються і не псують цілісність картини ландшафтного дизайну ділянки. Застосування фільтрів і спеціальних матеріалів корпусу підвищують опір до корозії. Регулювання сектора обертання насадки і дальності розпилення здійснюється вручну, без застосування спеціальних інструментів і пристосувань. У поєднанні з перехідниками і подовжувачами форсунка даної моделі дозволяє сформувати будь-яку архітектуру, конфігурацію і принципову схему системи зрошення.

Зрошувальні системи в магазині Aqua Price

Купити форсунку Rain Bird R-VAN-SST найрозумніше в нашому магазині. Тут покупцеві гарантовано бездоганну якість обладнання для поливу, компонентів і витратних елементів, що проходять найсуворіший контроль і підготовку. А приваблива вартість обумовлена роботою безпосередньо з виробниками, відсутністю посередників і непотрібних перекупників.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити