Мікрозрошувач на стійці Rain Bird SXB-360 SPYK
-
- Виробник: Rain Bird
- Наявність: На складі
- Модель: SXB-360 SPYK
- Артикул: 04077
- Min робочий тиск 0,1 bar
- Використовується з Мікротрубкою 4-6мм
- Витрати води 0-49 л/г
- Діаметр поливу 50 см
- Матеріал пластик
- Размір краплі велика крапля
- Спосіб монтажу На мікротрубку
Мікрозрошувач на стійці Rain Bird SXB-360 SPYK
Особливості
Струменевий мікрозрошувач SXB360-SPYK Rain Bird легко встановити та відрегулювати, промити забруднення. Ці мікрозрошувачі поставляються готовими до монтажу. Радіус можна встановити на ковпачку. Приємно порадує полив землі з охопленням 360 градусів.
| Характеристика | Показник |
|---|---|
| вид розбризкування | струменевий |
| висота підйому | 0,13 м |
| радіус поливу | до 0,9 м |
| тиск | 1-2 бар |
| витрати води | до 49 л на годину |
| діаметр підключення | 3/16 (4,6 мм) |
Середні ціни
Вартість практичного обладнання невелика. Ціна мікрозрошувача не перевищить 25,76 грн. Клієнт сам обирає спосіб оплати, можна готівковим та безготівковим розрахунком. Покупці не шкодують про придбання бюджетного, але такого необхідного у господарстві помічника.
Плюси покупки в Aqua Price
| Параметри пристрою | |
| Min робочий тиск | 0,1 bar |
| Використовується з | Мікротрубкою 4-6мм |
| Витрати води | 0-49 л/г |
| Діаметр поливу | 50 см |
| Матеріал | пластик |
| Размір краплі | велика крапля |
| Спосіб монтажу | На мікротрубку |
| Тип | Крапельниця |
| Упаковка | 100 |




