Перехідник (ніпель) НР 1 '' - 1 '' Irritec

-38%
Top
  • Irritec
  • Виробник:  Irritec
  • Наявність:  На складі
  • Модель:  Нипель НР 1-1

5 грн.  8 грн.
 Нашли дешевле
   Розрахунок
Готівкова, безготівкова, Visa/MasterCard, Приват 24
Доставка
Самовивіз
Ви можете забрати цей товар з нашого магазину Aqua Price
Доставка поштою
Ми доставимо товар службою доставки Нова Пошта, Інтайм
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів

При створенні систем поливу і водопроводу застосовують труби з пластика з діаметром умовного проходу 25 мм, що відповідає 1 дюйму по зовнішній різьбі. На окремих ділянках потрібно з'єднання труб, для чого використовують пластиковий перехідник із зовнішнім різьбленням 1" -1" виробництва IRRITEC, італійської компанії – лідера по виготовленню водопровідних і іригаційних виробів, в тому числі для краплинного поливу.

Характеристики ниппеля IRRITEC 1"

З'єднує труби деталь ніпель нр 1"-1" є шестигранник під гайковий ключ з двома відрізками труби, мають трубну зовнішнє різьблення. Призначений для з'єднання полімерних труб із зовнішнім діаметром 32 мм або приєднання до трубі, що подає інших вузлів або деталей, що входять в систему поливу.

Використання ніпельного перехідника нр 1" забезпечує роботу системи з пластикових труб при тиску води в 10 бар і температурі до 40° C. Основний матеріал – поліетилен низького тиску. Застосування з металевими і металопластиковими трубами при подачі холодної води.

Конструкція перехідника дозволяє легко і швидко робити з'єднання. З інструментів потрібні гайковий ключ і руки. Перевагою є і невелика вага вузла (з перехідниками з металу при тих же розмірах не порівняти).

Чому ніпель IRRITEC 1" краще аналогів?

Власні розробки іригаційних систем і складових привели до випуску елементів надійних, зручних в збірці і експлуатації пластикових систем подачі води. Один з таких елементів – ніпель нр 1, для інших діаметрів труб випускають відповідні деталі.

Матеріал, що використовується для виготовлення всієї лінійки продукції, забезпечує її стійкість до сонячних променів і перепадів температур, виключає деформацію під впливом зовнішніх факторів.

Продукцію цієї фірми експлуатують як в теплицях, так і на відкритому повітрі. Система, зібрана раз, прослужить десятки років. Передбачена можливість щорічного демонтажу на холодну пору року і подальшого відновлення без втрати надійності з'єднань.

Наш інтернет-магазин надає можливість вибрати і купити фірмовий перехідник 1" -1" або інші типорозміри ніпелів від компанії IRRITEC. В каталозі ціна вказана без вартості доставки.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
1
false
false
true
Вилучити
Змінити