Емітер (DSE-0108L) з компенсацією, 8 л/год, DSE-PCT08
-
- Виробник: Bradas
- Наявність: На складі
- Модель: DSE-PCT08
- Артикул: 07252
Параметри пристрою
- Min робочий тиск 1 bar
- Використовується з трубкою 16/20 мм
- Витрати води 2 л/г
- Діаметр поливу 20 см
- Матеріал пластик
- Размір краплі велика крапля
- Спосіб монтажу в отвір
8.99 грн.
Оплата
Готівкою, Безготівкою (без ПДВ)
Доставка
Доставка Новою Поштою
Самовивіз за попереднім дзвінком
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів
Емітер (DSE-0108L) з компенсацією, DSE-PCT08
Витрата 8 л/год при 0,8-3,2 бар, вихід 4 мм.
Переваги
- виготовлений із високоякісного пластику з домішкою антикорозійного матеріалу,
стійкого до УФ-випромінювання та руйнування
- постійна витрата води незалежно від тиску
- повторюваність потоку води через високу якість виготовлення
- можливість відкриття крапельниці полегшує очищення, -
що дозволяє використовувати її протягом тривалого часу
Особливості:
- для монтажу на трубах PE 12-32 мм
- робочий тиск: 0,5 - 5 Bar
- мінімальна фільтрація: сітка 120
- вхід: врізка 1/4"
- вихід: 4 мм - для підключення до двійника - DSK-5133L4, хрестовини - DSK-5135L4 та розʼєму - DSK-5231L4
>
Застосування:
- для зрошення чагарників, фруктового саду
- у теплиці, садівництві, садах та парках
- на нерівній та крутій місцевості
- для зрошення чагарників, квітів, фруктових дерев тощо.
| Параметри пристрою | |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Використовується з | трубкою 16/20 мм |
| Витрати води | 2 л/г |
| Діаметр поливу | 20 см |
| Матеріал | пластик |
| Размір краплі | велика крапля |
| Спосіб монтажу | в отвір |
| Тип | Крапельниця |
| Упаковка | 100 |


