Крапельниця прикоренева, кутова, під трубку 5мм, DSK-2102L
-
- Виробник: Bradas
- Наявність: На складі
- Модель: DSK-2102L
- Артикул: 06461
Параметри пристрою
- Min робочий тиск 0,1 bar
- Використовується з Мікротрубкою 5мм
- Витрати води 0-3.4 л/г
- Діаметр поливу 20 см
- Матеріал пластик
- Размір краплі велика крапля
- Спосіб монтажу На мікротрубку
2.04 грн.
Оплата
Готівкою, Безготівкою (без ПДВ)
Доставка
Доставка Новою Поштою
Самовивіз за попереднім дзвінком
100% гарантія повернення товарів
Повернення протягом 28 днів
Крапельниця прикоренева, кутова, під трубку 5мм.
Крапельниця-кілок призначена для подачі води безпосередньо до коріння рослин.Кожна така крапельниця DSK-2102L може зʼєднуватися з компенсованими крапельницями через мікротрубку діаметром 5 мм.
Особливості
Прикоренева крапельниця застосовується для побудови комбінованих систем крапельного поливу, прикореневого поливу та внесення добрив в оранжереях, грядках, теплицях та на відкритому ґрунті.
Головна особливість прикореневої крапельниці полягає у способі її встановлення – безпосередньо під коріння рослин.
Крапельниця DSK-2102L може застосовуватись у комбінації з компенсованими крапельницями. Таким чином, її можна врізати в сліпу трубку за допомогою адаптера.
Виготовлена з високоякісного та міцного пластику, стійкого до впливу ультрафіолету та хімікатів.
| Параметри пристрою | |
| Min робочий тиск | 0,1 bar |
| Використовується з | Мікротрубкою 5мм |
| Витрати води | 0-3.4 л/г |
| Діаметр поливу | 20 см |
| Матеріал | пластик |
| Размір краплі | велика крапля |
| Спосіб монтажу | На мікротрубку |
| Тип | Крапельниця |
| Упаковка | 100 |


